Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már a sírás kerülget.gasztroen...

Már a sírás kerülget.gasztroenteorológiai lesz,ne kövezzetek meg.?

Figyelt kérdés
Sziasztok.29 éves vagyok,a felmenőim között nincs daganatos beteg.Mégis nagyon félek.Akinek volt hasonló kérem ossza meg velem.8-9hete folyamatosan székelési ingerre az orvos aranyérre adott kúpott(pici vérpötty a wc papíron)ez 2 nap után elmult.Most pàr napja újra van ez a székelési inger,ma már enyhe hasmenés is van mellé,és nyákos rózsaszínes váladék ürül a végbelemből törlésnél.Kért labort meg elküldött gasztrora de oda jöv.pénteken jutok be addig kikészülök.Ma egész nap fáj a végbelem is(a doktornő külső-belső aranyeret nem érzett de azt mondta ez nem zárja ki)

2021. márc. 8. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi a kerdes?
2021. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy volt-e hasonló valakinek.
2021. márc. 8. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
biztos
2021. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az aranyer lehet csunya is, verzik. A hasmenest az idegeskedes szamlajara irnam. Persze, jo kivizsgaltatni, es vannak rossz tortenetek. De nalad remelhetoleg aranyerproblema plusz idegeskedes van.
2021. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akár IBS vagy IBD is.

29 évesen szinte kizárt, hogy rákos vagy.

Belőlem ömlött kb a vér, az orvos viszont mondta, hogy ilyen idősen azért a daganat esélye minimális, viszont nekem IBD okozta, mint kiderült.

2021. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bánom ha gyulladás vagy bármi más csak daganat ne legyen.Remélem a héten a vérvétel megnyugtat
2021. márc. 8. 17:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked az IBD-nek milyen tünetei voltak?
2021. márc. 8. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem hasi fájdalom, főként evés után, székrekedés, sokszor kevés széklet, de a legdurvább tünet az egyre növekvő vérmennyiség volt, konkrétan naponta többször csak azért jártam wc-re, hogy vért ürítsek.

Ott már nem volt kérdés, hogy mi ez, neked még lehet enyhébb dolog is, ráktól pedig ne parázz!

Arra viszont készülj fel, jogy lehet megtükröznek.

2021. márc. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap délutántól nem voltam wc-n nem fájt a fenekem sem.Most reggeli szokásos wc-n normál állagú-színű,de a doktornő javaslatára kesztyűvel megnézve egy kb 2mm-es kis vércsíkot láttam.Élénk piros alig látható.Az idegességtől a gyomrom is fáj már,holnap labor😪nagyon félek(ilyen hipochonder vagyok sajnos)
2021. márc. 9. 07:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A kolléganőm gyönyörű huszonéves lánya áttétes béldaganatban halt meg. Úgyhogy senki se írja azt hogy nem lehetséges ilyen fiatalon. Ráadásul ő kórházi asszisztensként dolgozott aki odafigyelt magára csak sírt ő is a gasztroenterológi vizsgálattól. Nem kellett volna, nem ment volna rá a nyirokra is.
2022. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!