Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikroham? Mi ez? Miért van...

Pánikroham? Mi ez? Miért van ez és mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Mai napon iskolában jól éreztem magam. Az utolsó tanórán már nagyon éhes voltam. Haza értem, anyával ahogy leültünk az asztalhoz nem bírtam enni. Frusztráló érzésem lett. Anyával nem olyan jó a kapcsolatunk, ő nyugodtan evett én pedig csak arra tudtam gondolni, hogy most csönd van, senki nem szól semmit és nagyon rosszul éreztem magam. Mérges lettem, és ingerült. Anya megkérdezte mi a bajom és én azt válaszoltam, hogy nem szeretek itthon lenni. Ő erre hogy Mégis miért? Min kéne változtatniuk? Én flegmán és mérgesen válaszoltam, hogy Mit tudom én. Nem ettem semmit annak ellenére, hogy szörnyen éhes voltam, nem bírtam enni.

Aztán ott hagytam, bejöttem a szobámba és elkezdtem sírni. Olyan érzés volt ez mint valamilyen Roham, ami hirtelen rám jön.

Mégis mi lehetett ez? Serdülő korral jár? Miért történt ez?



2019. nov. 28. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt talán serdülés és a gondok lehetnek a bajok. Én pánikrohamos vagyok és az ennél 100x durvább.

Inkább beszélj édesanyáddal és tölts vele több időt, derítsd ki miért rossz a kapcsolatotok stb.

2019. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Több ötlet? Nagyon sürgős, félek hogy ez nem normális
2019. nov. 28. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Én tiniként nagyon sokat szorongtam és sírtam , ha vissza gondolok akkor kár hogy olyankor nem adtam magamnak egy pofont.

Amúgy az iskolában pl ott a védőnő akitől kérhetsz segítséget , nem szólhat róla senkinek max ha veszélyeztetnéd önmagad vagy másokat.

2019. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoval beszelnem kene egy szakembernek errol?
2019. nov. 28. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem elsőnek a szüleiddel kéne és ha utána se jobb akkor egy szakemberre. Lehet hogy a probléma forrása otthon is megoldható.
2019. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Anyukáddal nem jó a viszonyod. Ő nyit féléd te meg inkább duzzogsz majd elmész hisztizni. Garatulálok. Ha fontos anyád akkor nem sírógörcsözni kell hanem elmondani mi a bajod vele. Hátah helyre tudjatok hozni a kapcsolatot. Ezzel a duzzlgással semmit nem lehet elérni. Ha meg leírtad anyádat és nem akarsz javítani a kapcsolatotokon akkor ezt is meg lehet mondani és nem ke egy asztalnák kínlódnotok. Ez nem pánikroham volt hanem gyerekes durcás hiszti. A sarokba állítottad magad és éhem maradtál. Ügyes vagy. Gratulálok!
2019. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kineziológust keress föl és segít kioldani a sok elfolytást ami benned van.
2019. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ez nem pánikroham, sajnos én tudom az milyen, többször is átéltem már. Lehet kezdődő depresszió, szorongás.
2019. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerekes hisztinek hívják ami történt nem pánikrohamnak. Problémák megbeszélése helyett bunkó voltál anyukáddal aztán elmentél bömbölni éhesen. Legközelebbre gondold végig mi a problémád anyukáddal meg az otthonléttel éa próbáld neki elmondanai. Barmennyire is furcsa anyád nem gondolatolvasó ha nem mondod el neki nem tudja mi bajod!
2019. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!