Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha apának tesztje lesz mert...

Ha apának tesztje lesz mert kontaktja volt egy covidossal akkor nekem is kell teszt de apának már vannak tünetei vagyis cska lázas?

Figyelt kérdés

Akkor nekem is kell teszt?

És mit tegyek hogy ne cikkizzenek az iskolában?

Nagyon félek.

Ma már nem tudom hanyadik sírógörcs kap el



2020. nov. 1. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maradj otthon. Tesztelokapacitas nincs, szarul is szerveztek, de attol meg kockazatot jelentesz a tobbiekre.
2020. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha apádnak tünetei vannak, akkor téged is fognak tesztelni.
2020. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ameddig apádnak nincs pozitív tesztje addig neked menned kell suliba. Majd ha ő pozitív lesz akkor otthon maradhatsz, de tesztelni nem fognak.
2020. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legfontosabb, hogy nyugodj meg, mert nem vagy egyedül. Rengeteg a koronavírusos, sok családban van, sokszor a szülők kezdik, mert a munkában megfertőződnek. Ettől nem kell pestisesnek nézni őket és a családjukat, és elítélendő, ha valaki így viselkedik, buták az emberek sajnos. Tartsd magad, ne szégyelld. Ez előbb-utóbb mindenkit érinteni fog, vagy így, vagy úgy.

Ami a suliba járást illeti, nagy a káosz a szabályozásban. Van, akinek az apja még nem is igazolt pozitív, de kontakt, és az ántsz már karanténba helyezte őt, sőt őt is megkérdezte a szoros kontaktjairól, és így azok is karantéba kerültek. Van, ahol meg nem zajlik ilyen alapos kontaktkutatás. Az élet nem állhat meg.

Inkább döntsétek el ti, a szüleid igazolhatnak pár napot, míg okosabbak nem lesztek, hogy most akkor pozitív-e apukád.

Írd meg, mi lett, mentél-e suliba.

2020. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Suliba nem járok hétfő óta és holnap jönnek tesztelni
2020. nov. 4. 00:26
 7/8 A kérdező kommentje:
És elvileg engem meg anyukát meg a tesómat nem fogjak tesztelni csak akkor ha vannak tüneteink
2020. nov. 4. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mik lettek a tüneteid?
2020. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!