Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Covid tünetei pszichikai...

A Covid tünetei pszichikai alapon is működnek?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik a kérdésem, de röviden kb. igy tudtam megfogalmazni. Arra gondolok most, hogy több esetben is megfigyeltem, hogy az illető rutinszerű tesztelésen vett részt,egyébként jól érezte magát, majd pozitiv lett a tesztje. Ezután, hogy megtudta hogy pozitiv, elkezdte a tüneteket is észlelni, akár súlyos lefolyásúan is.

Ami viszont érdekes, hogy előtte nem érzett semmit, csak miután ott volt a tudat, hogy pozitiv, azután jöttek a tünetek is. Vajon ezt befolyásolhatja maga a tudat is, tudatalatti szuggesztió révén? Mint a placebo, csak forditva...? Sok ilyen eset van, és kiváncsi vagyok, ha nem derült volna ki hogy pozitiv, akkor is megbetegedett-e volna?

Hangsúlyozom, nem vagyok virustagadó, és tisztában vagyok a veszélyességével is. Csak szöget ütött a fejembe a dolog, és érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről? Vajon akkor is ennyi beteg és halott volna, ha nem lenne az emberekbe sulykolva hogy COVID=HALÁL? (mégegyszer mondom, nem kételkedem a komolyságában, ismerősök között is volt aki kórházba került, sőt olyan is aki felakasztotta magát, mert akkora fájdalmai voltak).



2021. márc. 8. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesztem 1 hetet késett, nem tudtam H pozi vagy neg. Nem is érdekelt és nagyon rosszul voltam, aztán amilyen hirtelen lettem rosszul, olyan gyorsan gyógyultam ki belőle. 10 nap múlva, meg az EESZT-be feltöltötték a pozitív eredményt
2021. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Persze, az más eset ha valaki eleve rosszul van. Örülök hogy gyorsan meggyógyultál.
2021. márc. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!