Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a koronavírus hiszti van...

Ha a koronavírus hiszti van és túl van kapva, akkor miért van az, hogy egy csomó koronás beteget visznek be a kórházba?

Figyelt kérdés

Akkor hogy is van ez?

Meg egy fiatal ismerősöm visszaesett.


2021. márc. 9. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyesek szerint van hiszti, normális ember felfogja, hogy járvány van a maga 117 millió fertőzöttjével.
2021. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 117 millió? Aztamindenit
2021. márc. 9. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a válaszoló röhögött ki, amikor leírtam, hogy halt meg ismerős. Meg hogy hulljon a férgese. Eslő, hagyd rá, ennyi öröme van. Ha már érettségiznie sem sikerült szegénynek.
2021. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy mi van?
2021. márc. 9. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Hiszti hiszti, te rugózól rajta már az eleje óta, ezer kérdést feltéve, direkt beleírva a hiszti szót, miközben te nyígsz. Kicsit sem szánalmas.
2021. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én csak feltettem a kérdést a vírustagadóknak
2021. márc. 9. 10:11
 7/9 A kérdező kommentje:
*egy
2021. márc. 9. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:
117 millió regisztrált fertőzött van, a nem regisztráltak száma meg legalább 3x ennyi. Ebből van 2 millió halott. Semmivel sem halálosabb egy influenzánál. Eddig is minden télen volt lázas beteg, köhögő beteg, náthás beteg, csak most mindenki hipochonder lett a média rémisztgetésnek köszönhetően és egy hapcitól már ássák az emberek a sírjukat...
2021. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már a családom is kezdi belátni, hogy komoly járvány van
2021. márc. 9. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!