Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid! Meddig tarthatnak a...

Covid! Meddig tarthatnak a tünetek? Tapsztalatok?

Figyelt kérdés
Szisztok szép napot, olyan kérdésem lenne, hogy mi a tapasztalatok a covid lefolyásával akik elkapták? Én 1 hónap és 4 napja lettem pozitív. Viszonylag könnyen átvészeltem, egykét napos fáradság ilyesmi...feb. 22.jöttem vissza dolgozni, viszont kb március 6. Óta visszajött a mellkasi fájdalom, és az izületi fájdalom is néha jelentkezik + heves szívverés időnként... Már 4 napja tart ez, voltam antigén teszten mert melóba kötelező, de semmit nem mutatott ki, lehet, hogy visszakaptam vagy még ki se gyógyultam? Mi folyik itt? Eléggé el vagyok keseredve... 26F

2021. márc. 10. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szövődmény, háziorvosnak jelezd. Plusz figyelj jobban az egészségedre, egyenlőre ne terheld túl magad. Vérképet is nézethetnél.

Mi is átestünk rajta 1 hét alatt, mi semmi ilyet nem tapasztaltunk.

2021. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na voltam orvosnál... nincsenek szövődmények,se a vér sem az ekg nem mutatott ki rendellenességet... ő nem mondta, de kicsit jobban utánajártam, még nagyon gyerekcipőben jár, de létezik a longkovid (post kovid) szindróma... rengeteg ember tapasztalja és ez egy létező dolog, különféle tünetegyüttessel, személyem szerint a kognitív diszfunkció, illetve koncentrációs zavarok a legrosszabbak... Itt egy cikk akit érdekel olvasson utána!


[link]

2021. márc. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!