Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Adipex fogyasztó tablettát...

Adipex fogyasztó tablettát próbáltátok? Megosztanátok velem a tapsztalataitokat? :)

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Hatásos fogyasztó tabletta nem létezik. Fogyni attól fogsz, amit NEM eszel meg. Bár létezik egyfajta étrend, amiben bármennyit ehetsz, mégis fogysz; Regenor. A facen van csoportjuk, szinte hetente új sikersztorival.
2020. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Az Adipex még forgalomban van? Mert, csak rosszat hallottam róla.
2020. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nem tudom forgalomban van-e:/

2020. júl. 17. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nincs forgalomban, vagy 10 éve betiltották.
2020. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4. Igen, én is így tudtam. Sosem szedtem. Viszont, pár barátnőm igen. Gyomorideg ezerrel.
2020. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én 3 napja szedem. Nem mondom h egyáltalán nincs étvágyam, de jelentősen csökkent. Sokan írták régen, hogy szabályosan undorodtak a kajától, na nálam ez nincs szerencsére, a főétkezések simán mennek, de kevesebbet bírok enni egyszerre, mint eddig. Fél adaggal bőven elvagyok. Nem nyomja el az éhségérzetet, érzem h korog a gyomrom, de sokat vacilálok h mit egyek, mert nem kívánok úgy semmit. Nem nassolok. Lehet másnak ez megy gyógyszer nélkül is, de én sajnos rettentően zabálós vagyok, egész nap ehetnékem van alap esetben, és mindig nagy adagokat ettem, rengeteget nassoltam. Most ez nincs. Mellékhatásként talán a szájszárazságot érzem, meg fél órával miután beveszem, picit bizseregnek a végtagjaim. Álmatlanság, pörgés nincs, alszom, mint a bunda. Nem fáj semmim. Egyelőre 3 nap után ennyi, ha érdekel, elmondom majd a végén a tapasztalatomat, egy hónapig tervezem szedni, ha minden így marad. Csehországból hozta egyébként egy ismerősöm, szerezni nem tudok senkinek és nem is akarok. És igen, ez nem fogyasztószer, olyan nem létezik, hanem étvágycsökkentő gyógyszer. Nem egy picurka bogyótól fogy le az ember, hanem hogy nem eszik sokat, amíg ezt szedi, mert nem kívánja az ételt, valamint pörgeti az anyagcserét is. Ennyi. Nem csodaszer, ha szedi valaki és mégis egész nap zabál mellette, nyilván nem fog fogyni egy dekát se. Ezt az első válaszolónak írom, hogy nem vagyok hülye, nem napi egy bogyótól várom a csodát.
2020. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon lehet még bárhol eredetit kapni?
2021. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6. Akkor te csak bemeséled magadnak hogy az adipex töl eszel kevesebbet...


Én szedtem és igen rendesen hányinger jött rám ha a kajára néztem azt éreztem nem vagyok egyáltalán èhes. Nagyon hamar fogytam tőle.

márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn ma reggel 9 órakkor vettem be ès utána 15 órakkor semmit nem ettem ma. Egyáltalán nincs ètvágyam. Szárad a szám semmi nyálam nincs. Holnap csak egy szemet fogok bevenni. Nagyon jó
márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9. Honnan lehet venni megbízható eredetit? Úgy tudom sokat hamisítják ezeket.
ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!