Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szemölcs tapsztalat?

Nemi szemölcs tapsztalat?

Figyelt kérdés

kinek mennyi ido utan mult el ecsetelessel a nemi szemolcs? valamint olvastam hogy van akinek eltunt majd ujra visszajott. atkentetek az ecsetelovel azt a teruletet ahol volt de mar nincs szemolcs meg a szemolcsok leesese utan ? Akinek van tapsztalata semmikepp se tartsa magaban !

Koszii



2021. febr. 15. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj privátban
2021. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel ecseteled?
2021. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keserves hónapok voltak

Igen, hónapok. Kb 4, mire eltűntek, folyékony nitrogénnel fagyasztották

2021. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
molutrexel ,ecettel,verehullo fecskefuvel probalkoztam es eddig hatasosnak is bizonyultak. Tudom hogy az utolso ketto hazi megoldas de pl a verehullo fecskefu termeszetes novenyi gyogymod es en hiszek a gyogynovenyekben,viszont a bort elegge kikeszitettek. Sudocremet vagy neogranormant kenek ra estere neha ezustkolloidot is fujok ra hogy lehuzza a borgyulladast. Valakinek esetleg ebben tapsztalat ,hogy a begyulladt bort ilyenkor mivel lehet kezelni?
2021. febr. 15. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ezüstkolloid jó az ORVOSI KEZELÉS/ECSETELŐ mellé.

Ne bagatelizáld el. Mert minél később mész, annál nehezebb lesz kiirrani. És nagyon gyorsan terjed.

2021. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!