Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan, akinek a fáradtságo...

Van olyan, akinek a fáradtságon kívül szinte semmi más Covid tünete nem volt?

Figyelt kérdés

Néhány napja nagyon furán érzem magam, második napja nagyon fáradt és gyenge vagyok, egész nap csak fekszem. Még annyi, hogy egy nagyon picikét náthás vagyok, valamint néha egy picit érzem a torkomat, nem fáj, csak úgy érzem. Ja és tegnap még égtek a szemeim is. Ezenkívül semmi más bajom nincs, nem fáj semmim, nem köhögök stb.

Lehetséges hogy ez covid? Lehetséges hogy a fő tünete csak a fáradtság?

Volt már igy valaki? Ha igen, mennyi ideig tartott?


2021. márc. 10. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm úgy esett át rajt, hogy semmilyen tünete nem volt. Úgy tudta meg, hogy egyáltalán covid-os volt, hogy a munkahelyen rendszeresen tesztelték őket, és egy ilyen alkalommal, és azt követően is mindig azt jelezte a teszt, hogy már átesett rajta.


Persze a sima megfázás is produkálhat ilyen tüneteket, sőt a világon bármi egyéb nyavaja. Ne pánikolj. Ha nagyon aggódsz, a gyógyszertárban kapható gyorsteszt, amelyet megcsinálhatsz a saját magad megnyugtatása végett.

2021. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor én minden hétfőn covidos voltam?
2021. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!