Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldali alhasi fájdalom...

Yamsuker kérdése:

Bal oldali alhasi fájdalom szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4napja bal oldalt alhasi fájdalmaim vannak. A fájdalmat leginkább izomlázhoz tudnám hasonlítani, viszon nem hiszem hogy 4 napos izomlázam lenne. Nyomásra is előjön a fájdalom, viszont általában ha fekszem vagy ülök akkor nincs semmi fájdalom, ha járkálok akkor sem. A fájdalom kezdete előtt 1 nappal viszont el kezdett viszkedni a nemiszervem is, ami mára már abban maradt, lehet hogy köze lenne hozzá? Illetve szerintetek mi lehet a probléma? 19/F

2021. márc. 11. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A viszketes mas tema. Szerintem serv lehet. Azt viszont haziorvos tapintassal meg tudja allapitani. Egesz kis serv is, ami magatol begyogyulhat.
2021. márc. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Baloldali? Akkor Gyurcsány.
2021. márc. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bal oldalon nálad leszálló vastagbél, szigmabel van a szervek között. De ezt csak orvos tudja megmondani, ki kell tapintani.
2021. márc. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az orvossal annyi a probléma hogy ebben a vírusos időben nem nagyon fogad.
2021. márc. 11. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem serv, ha csak erzed es nincs panaszod. A ferjemnek fekveskor, setalaskor nem volt semmi, de bizonyos mozdulatokra jott, es elsosorban zavarta, mert felt, hogy mi ez. Ha pl kezdodo serv, es nem erolkodsz extran, akkor az egy olyan tortenet, ami nem surgos.

Ha beleid vagy valami szerv lenne, akkor a szeklettol kezdve a kozerzetedig lenne mas jele is.

Vakbel masik oldal, rak nem igy jon. Ez esetben kivarnam, mikor normalisan lehet menni.

2021. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen nekem is hasonló hogy csak bizonyos mozdulatokra jön elő a fájdalom. Semmi más tünetem nincs, székletem rendben, közérzetem is rendben. Várok addig ameddig rendesen fogad az orvos és addigra lehet el is múlik. Volt már többször is ilyen alhasi fájdalmam csak azok mindig a jobb oldalt jelentkeztek. Akkor el is mentem orvoshoz hogy nem e vakbel, majd az orvos tovabb küldött a sebészetre, ahol megvizsgáltak uh-t is csináltak és szerencsére nem vakbél volt. Majd pár nap mulva el is múlt a fájdalom.
2021. márc. 12. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!