Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor én tudtam eddig...

Most akkor én tudtam eddig rosszul?

Figyelt kérdés

Sok ember ugy beszél a Covidról hogy "én már átestem rajta" vagy "mi már szerencsére túl vagyunk rajta" stb...


Nem ugy volt hogy a korona vírust többször is el/vissza lehet kapni? 🤔

Vagy eddig én tudtam rosszul?



2021. márc. 11. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek zömének tudatában az él, hogy ha átesett rajta egyszer, akkor többször nem kapja el. Nem mindenki járatos az orvosbiológiában.
2021. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan mint a lábtörés. Attól, h volt már, lehet még az életben akár többször is. Akik így nyilatkoznak, az elsőn már átestek. Most jön a többi.
2021. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Az első felvetés az volt, hogy az antitestek védettséget adnak.

Aztán kiderült, hogy nem mindenkiben maradnak antitestek, illetve akiben igen, abban is eltérő ideig. Ez az oka annak, hogy újból el lehet kapni.

Viszont: annak ellenére, hogy ezt már tudjuk, mégis automatikusan jár a védettségi igazolvány hat hónapra az átesetteknek, külön antitest vizsgálat nélkül. Tehát már eleve a kormányzati intézkedések ezt sugallják.

2021. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Azért mondjuk a lábtörés nem jár antitest termelődéssel! ;)
2021. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!