Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mikor is van pontosan ovu? Eddig rosszul tudtam?

Hosszú évek óta minden hónapban erzem a peteérést,olyankor aznap majd leszakad a petefészkem.napra pontosan rá 14 napra meg is jön mindíg a menszeszem.szerencsére így mindíg ki tudom számolni a menszeszem pontos napját.namármost...ami a kérdésem.nemrég olyat olvastam itt a gyakorint,hogy hogy nem is aznap van az ovu amikor a fájdalom van,hanem másnap.ez igaz lenne?én eddig azt hittem hogy akkor reped meg a tüsző,amikor a fájdalmat érzem,ez lenne a logikus.ez azért fontos most nekem ennyire,mert ebben a hónapban csak ovu utáni nap tudtunk együtt lenni(fájdalom utáni nap),így meg szerintem reménytelen ez a hónap.de ha igaz amit az előbb írtam,hogy a fájdalom utáni nap van a repedés,akkor nem csúsztunk le róla.

jún. 14. 15:09  Privát üzenet  

A válasz

Ebben én sem vagyok biztos de abban igen h a hímivarsejt napokig el van a hüvelyben legyetek előtte is együtt és utanai is

Ig már is nem olyan reménytelen :)!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 14. 15:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4 nappal előtte voltunk együtt,meg 1 nappal utána.sajnos csak így tudtuk ebben a hónapban összehozni.

# 2/2Időpont jún. 14. 15:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek terhes? Tegnap este az olaj szagtól olyan rosszul lettem, annyira hányingerem volt hogy nem tudtam vacsorázni sem. A mensim kicsit több mint egy hete múlt el.
Szerintetek lehetséges, hogy elvetéltem? Nagyjából 5 napja tudtam meg, hogy terhes vagyok. Akkor voltam 4 hetes. Két pozitív halvány tesztem is lett, majd még aznap este elég rosszul lettem.
Escapelle esemény utáni tablettát kaptam mivel hétvégén történt az óvszer balesetünk 1,5 nap után tudtam bevenni. Nem voltam rosszul tőle kicsit érzem a hasam de ennyi. Mikor...
Reggel nagyon rosszul lettem, hihetetlenül szédültem, több percig nem tudtam szinte magamról, utána pedig remegés, hányinger jött. Lehetséges, hogy ez reggeli rosszullét?
Mit csinálok rosszul? Nálunk minden este ordítás van:- ( 5 hónapos, de még midnig nem tudtam kitapasztalni, hogyan is lenne jó. Vagy éhes lest, vagy fáradt mire eljön a fürdetés...
Kipróbáltam a bromocriptin-t tegnap. Annyira rosszul lettem tőle, hogy egész nap nem tudtam felállni. Hánytam, ment a hasam stb. Ilyen mellékhatásai vannak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!