Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem ezt a gyomrommal...

Miért érzem ezt a gyomrommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lassan 1.5 hete hogy elrontottam a gyomrom "bezabáltam" és ment a hasam hányingerem volt szépen fokozatosan javult a dolog, mert először ment, és fájt is görcsölt puffadt volt folyton, de most bármit eszek/veszek be gyógyszert puffadt, diszkomfort érzésem van, és akármennyit eszek azt érzem mintha tele lennék egész nap. Székletem kezd normális lenni, de puha viszonylag. Egyszerűen kezdek bepánikolni miatta, de tudom azzal csak rontok rajta. Viszonylag úgy étkezek, hogy azért nem zsíros meg fűszeres dolgokat viszek be, hanem salátát/gyümölcsöket/teákat stb.. próbáltam már bilagitet, nospat, probiotikumot , espumisant. Felhívtam a dokit ugyanazt mondta diéta, és bilagit meg probiotikum amit alapból is csináltam.

2021. márc. 13. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Ne egyel zsirosat.



[link]


Dietazz. Velem is ez volt. Rendbejottem. Csak en nem szedtem semmi gyogyszert.

2021. márc. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!