Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki rákból kemoterápia és...

Aki rákból kemoterápia és egyéb, szervezetet károsító kúra nélkül meggyógyult, az milyen terápiát alkalmazott?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok rákos, de nyitott lennék az életvitelem megváltoztatására azért, hogy később ne legyek. Ez alábbi oldalon sok érdekes terápiáról van szó, ami nem rombolja úgy a szervezetet, mint a kemoterápia.

[link]

Kérem csak az írjon, aki valamilyen terápiát, változtatást beiktatott az életébe, és meggyógyult.



2021. febr. 5. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez a weboldal eleve nem hiteles forras.
2021. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, de érdekes.
2021. febr. 5. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A cikket nem olvastam el teljesen, csak egyes pontokat. A THC (kannabisz egyik hatóanyaga) valóban javított egyes ráktípusokon. Egyéb esetben a THC és CBD kemoterápia mellett van felhasználva, mivel nyugtat, illetve fokozza az étvágyat, ami nagyon fontos egy kemósnál.
2021. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem ertem, miert erdekel, hogy hogyan lehet a rakbol "valamilyen terapia"-val meggyogyulni (nem igazan lehet, kulonben minek lenne kemoterapia) - HA nem is vagy rakos.


Az erdekel inkabb, mivel kerulheted el?

- egyel egeszsegesen (pl rost bevitel fontos, zoldsegek, gyumolcsok)

- mozogj

- ne dohanyozz

- ne szivj be szennyezett levegot (ez nem konnyu)

- ne igyal mertektelenul

2021. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, hogy az egyetlen valamirevaló választ (#4-es) lepontoztátok. A rák valóban a modern táplálkozás következménye. Én már el se mondom, anyámat hogyan hoztam ki belőle.
2021. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Én tünetmentesként írom, hogy nálam csak a kemo illetve sugár segített. A mellékhatásokat pedig el kellett viselnem. Szar volt, kemény volt, de tünetmentes vagyok.
2021. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
A THC viszonylag hatékony lehet ilyen esetekben. Emellett antioxidánsok és vitaminok (Főleg C és E) is hatékony KIEGÉSZÍTŐ terápia lehet, ezeket tartalmazza például a cékla is. Ha megakarod előzni a rákot, táplálkozz egészségesen, minimalizáld a káros környezeti tényezőket. Kialakult rák esetén viszont fontos a hatékony terápia, akár kemo, akár nem.
2021. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!