Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pfizer vakcina véd a koronav...

A pfizer vakcina véd a koronavírus mutánsokkal szemben is?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
C: senki nem tudja
2021. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Azoktól valószínűleg igen, amelyeknél nem a tüskefehérje mutálódott. Ahol a tüskefehérje mutálódott (dél-afrikai, brazíliai), ott kérdéses.
2021. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Mindegyik oltás egy humbuk. Én nem is regisztráltam és nem is fogok! Bohócok csinálnak ebből idehaza reklámot. Minden politikai kinyilatkoztatás hitelten, alaptalan, bizalmatlanságra ad okot. Ráadásként olyanok, mint az óvodások. Ha más nem fogadja el a magyar kutyakönyvet akkor mi sem az övét hangzott el az okos gulyástól!


Hallottam már hírét annak, hogy Ceci néni keresni fogja levélben azokat, akik még nem regisztráltak! Ha jóindulatú vagyok, elolvasom a levelét, ha meg nem, akkor meg is röptetem azonnal. Ő maga komolytalan, összevissza beszélt, nehogy már ő akarja nekem megmondani mi a jó! Arra képtelen volt közel 1,5 év alatt, hogy tekintélyt kerítsen maga köré. Hülyeségeket beszélt, volt, hogy rácáfolt saját magára. Innentől ne várja azt, hogy én komolyan fogom venni! Természetesen, aki szeretné beadatni magának az oltást ezek után tegye, én nem fogom. Pláne nem olyannal, amire a senkiházi szijjártó mondott igent. Ő nem egészségügyi szakember, csak egy ugyanolyan nagyotmondó senki, mint a viktor. Ezt a járvány helyzetet én vagy bárki tudta volna így kezelni itthon, ahogy ők tették. Semmi érdemi lépés, lopás ezerrel, saját és haverok zsebének tömése, nagyot mondás, levegőbe beszélt ígéretek. Szerintem a mai napig nem tudja megmondani miért kell egy étteremnek vagy virágboltnak zárva tartania. Nem akarok senkit megbántani, de a jövő évi választáson nem fogok nekik igent mondani. Ahelyett, hogy normális bért adtak volna a zsebembe helyette idehozták azokat, akiktől 30 évvel ezelőtt alig vártuk, hogy megszabaduljunk. Kaptak ingyen lakhatást, ugyanolyan vagy még jobb? fizetést. De elmondják, hogy nekünk ez jó. Nem! Ez nekünk nem jó!!! Idehaza számtalan munkanélküli ember van, és nem akarom elhinni, hogy ezen emberek egyike sem akar dolgozni. Normális pénzt kellene ide haza adni. És hogy miért a pénz? Mert ebből élünk, ezért kapunk szolgáltatásokat. Ahová most tart a narancslé koalíció, az az, hogy kidobjanak minket az EUból. Szép kilátások, de én nem kérek ebből. Jakab Péter, mindaddig jöhetett nálam szóba, amíg nem derült ki az, hogy külföldön élő nem ide adózó magyar emberek szavazati jogait megtartaná. Sajnos nálam ez a pont volt az, hogy sajnos erre nemet kell mondanom. Aki nem itt él, és nem itt dolgozik, az ne szavazhasson nálunk, ugyanígy az az ember sem, aki feketén dolgozik, de itthon él. Ebből adódóan én a DK mellett teszem le a szavazatomat. Nem bátorítok erre senkit. Bárki kiabálhat nekem tücsköt békát Gyurcsány Ferencre, de én a jelenlegi munakhelyemen is figyelem a politikai helyzetet. A mi munkahelyünk a 2000es évek elején indult, amikor MSZP vezette Magyarország volt. Ekkor hozzánk kihalásos alapon lehetett bekerülni, de ahogy jött a fidesz úgy kezdett el minden megromlani. Gyakorlatilag bárki jó volt már egy operátori munkára, aki él és mozog. Ezt követte az, hogy már a magyarnak fizetni se akartak, inkább idehozták a sok ukrán embert, mert az majd milyen remek lesz. Igen így is lett: remek. A munkáltatónak, a munkaközvetítőknek, de nem a magyar embernek, és persze viktornak meg a 133 legaljának. Ezzel párhuzamosan bekerültek olyan frissen vagy már diplomázott emberek is, akiknek a tárgyi tudásuk a nullával egyenlő, és emberileg is hulladékok. Természetesen sokszoros fizetésért és tipikus fideszes mentalitáson keresztül. Ennek köszönhetően van egy igen komolyan kitartott semmitmondó csoport, ami annyira bejött, hogy még két névvel csináltak másik két ilyen csoportot. Természetesen oda is léhűtő emberek kerültek. Tipikus párhuzam vonható a kormányból, és a munkahelyünkről, de ami még ettől is szebb, hogy véletlenül a munkahely igazgatójának ugyanúgy Horvátországban van yachtja. Micsoda véletlen. Szóval amióta fidesz van, csak nagyotmondás van, szélhámoskodás és zuhanó tendencia. Én emlékszem, hogy a mi vállalatunk anya vállalata külföldön van, ami jó pár évtizeddel ezelőtt indult. Az ottaniak a sokadik 10 éves jubileumra fejenként kaptak 300€-t. Mivel egy elég kulturált külföldi nemzetről beszélünk, nem Kína! feltételezem ugyanezt a pénzt megküldték a magyarok fele is csak a vezető réteg ezt kilopta aztán kapott mindenki egy szelet süteményt, és fogjátok be a szátokat! Sajnos ilyen világ van és előtte nem ilyen volt, így nekem szentül meggyőződésem, hogy ennek véget kell vetni. Igen! Gyurcsány Ferenc is hibázott, mindenki hibázik! Én is hibázok! De a sok csok veszélyesebb. Az emberek azt hiszik, sokakkal beszéltem erről, hogy nekik alanyi jogon jár pár millió semmittevésre és azért félnek a kormányváltástól, mert akkor ezek az ingyen pénzek nem lesznek.

2021. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A TV és az internet kikapcsolás az összes mutánstól megvéd.
2021. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem is a covidtól betegek az emberek, az egy jolly-jóker betegség, hogy ne kelljen gyógyítani az embereket mindenkire ráfogják. Aztán ha belehal az illető gyorsan eltemetik, mert senkit sem érdekel a tényleges halálok.

A covid egy politikai betegség. A hazugság ellen nincs hatásos vakcina.

2021. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
5el értek egyet
2021. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy tudom, ezeknèl az úk fajtájú, mRNS szekvenciára épülő vakcináknál a "régi jól bevált" (de amúgy sokkal fejlettebb inaktiválási technológia) vakcina sokkal hatékonyabb a megjelenő mutánsokkal szemben.

Ez kutató előadásait nézem mindog, közèrthetően bemutatja a legújabb publikációk az és próbálja elmagyarázni a dolgokat.


Egy kicsit megértem a szkeptikusokat,mert nincs hozzá vègzettsègük, lássuk be aki nem járt egyetemre annak nagyon nehéz felfogni, esetleg pótolni a régi biológiai alapműveltsèget.


Mindenki próbáljon meg a szakembereket hallgatni, orvosokra gyógyszerèszekre.

2021. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel csúnyán beskatulyáztad a covid cécó tagadókat. Rengeteg egészségügyi szakember, doktor, diplomás van közöttük. Én inkább azokon csodálkozom akik benyalják ezt az egész baromságot. :D
2021. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!