Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet parkinson kóros vagyok...

Lehet parkinson kóros vagyok és ennyire előrehaladott állapotban lenne?

Figyelt kérdés
Január végén nyakfájásra, lettem figyelmes ami fokozatosan a többi testrészemre váll,lapocka,derék,comb ,láb spasztikus folyamatos feszülése követte, testtartásom is megváltozott előrehajló kissé, néha remeg a kezeim, lábaim, memóriazavarom is van,lassabban beszélek illetve, lehangolt vagyok folyamatosan, kevessebet eszem, nyelési nehézségeim is vannak, voltam manuálterapeutánál aki javasolta a neurológiát mert azt mondta hogy fennáll a parkinson gyanúja, viszont az ritka nagyon fiatalkorban, nem lehetséges hogy más idegrendszeri betegség ami hasonló hozzá? vagy tényleg ennyire előrehaladott lenne kezdhetek aggódni? kedden megyek Neurológiára egyébként.

2021. márc. 14. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lyme kór?
2021. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kizárt, teljesen különbözők a tüneteim.
2021. márc. 16. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani abból, hogy felsorolod az összes tünetet, amit a parkinsonizmusról valaha olvastál. Mit mondtak a neurológián?
2021. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!