Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet a borda alatti...

Mitől lehet a borda alatti fajdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár éve kezdődött, hogy tompán fájt a bordám alatt, jobb mell alatt. Egyre sűrűbben fáj. Nem tudom mi lehet nagyon aggaszt, orvosnál többször voltam, hasi uh negatív, mellkhas rengen is, sok vérvétel is volt. Nőgyógyászati vizsgálatom is volt, de az is negatív. Gerinc reggen is. Mi lehet? 3 éve anyajegyet szedtek le ugyan ott, ahol kb fáj,ami igen csúnyán, és nehezen fort össze. Talán az miatt fáj mert húza a bőrt? Sajnos a gyomrom is sokszor fáj, de nincs hasmenésem, meg semmi más csak a hasi fájdalom. Széklettenyésztés 1 hete lett kész, negatív szintén. Nagson félek attó, hogy hasnyálmirigy. 21 éves lány vagyok.

#vese #epe #bordafájdalom #Jobb mell alatti fájdalom
2021. márc. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az epe fájhat azon a részen.Figyeld meg mikor fáj miket eszel előtte.Ha telitődik akkor is szokott tompán fájni csipkedni.
2021. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maj es epegyulladas. Ne egyel zsirosat. Vizbe fott es parolt kajakat nyomass. Tilos a hagyma fokhagyma meg gabonafelek meg tejtermek. 1 het dietaval elmulik.

Paprika paradicsom felejtos.

2021. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ultrahang miért nem mutatott semmit?
2021. márc. 16. 07:37
 4/6 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is.. Az ultrahang nekem sem mutatott semmit..
2021. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. És mire jutottatok? Hova tovább? Én azóta már voltam minden fele, de nem tudnak mit mondani.
2021. nov. 30. 09:04
 6/6 anonim válasza:
Bocsi, hogy most írok.. Utána voltunk UH-n negatív lett minden újra.. De már elmúlt! Remélem neked is, hogy vagy?
2021. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!