Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lázat milyen értéknél kell...

A lázat milyen értéknél kell csillapítani?

Figyelt kérdés
Az az érzésem hogy én is elkaptam a koronát. Jelenleg 38,5 a lázam és kezdek elég szarul lenni. Mellé még hasmenésem is van. Mikortól kell bevenni gyógyszert?

2021. márc. 16. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Amikor elkezdtél szarul lenni.


Szólj a haziorvosodnak, kérni fog neked tesztet!

2021. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szia, mivel a láz egy védekező reakció így nem kell egyből lázcsillapítót bevenni de ha mar 38,5-39 ahogy írtad akkor vegyél be egy tablettával. Aztán háziorvos és a többi.
2021. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel még semmi bajom nem volt. Kb 1,5 óra alatt vert le nagyon. A lázam szerencsére nem megy feljebb. Maradt 38,5. Holnap megpróbálok telefonálni a dokinak. De egyáltalán van értelme? És ha pozitív a teszt akkor mi van? Úgy is itthon kell maradni.
2021. márc. 16. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme!!! Ír fel covid gyógyszert. Már irhatnak fel ők is. Mielőbb elkezded annál hatékonyabb! Reméljük nem az es nem lesz rosszabb.


+közelgő védőoltás miatt sem mindegy, illetve az oltasi igazolvány miatt sem mindegy!

2021. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(aki atesett a covidon az is kap igazolvanyt, ez az utazás, ettermezes es ki tudja majd meg mi miatt fontos
2021. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kell teszt az íz érzékelés kilőve. Jól van alakul ez.
2021. márc. 16. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az irvost és beszélj vele, nyugodtan teszteltesd le magad hiszen azért van a teszt. Az egészségügyben vagyok azért szeretnék segíteni és azt tanácsolom hogy igenis hívd fel a háziorvost és járd végig ezt az utat (tesztelés, karantén) sajnos én már elvesztettem egy családtagomat covid-bam vigyázz másokra és magadra.
2021. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most ettem kolbászt és nem volt íze. A kenyérnek sem. Reggel telefonálok a dokinak. Köszönöm a segítséget! 😊
2021. márc. 16. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!