Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 1 honapja fajadalom csillap...

Kb 1 honapja fajadalom csillapiton elek. Mindem este faj a fogam, es rettegek a fogorvsoktol.Van tippetek hogyan vegyem ra? magam mert ahogy belepek mar panik van rajtam tenyleg rettegek.

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miert kell fellni a fogorvostol?


Injekcio es nem faj.

Nem vagja fel a szad, hanem a betegseget kezeli.


Vegyel be elotte 2 xanxot es ne hisztizzel...

2021. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj keresni egy szimpatikus orvost, aki mellett nem pánikolsz annyira. Esetleg telefonon érdeklődj orvosoknál, hogy van-e tapasztalatuk nagyon rettegő páciensek ellátásában.
2021. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Kérjél nyugtatót a háziorvostól, utána kérj időpontot a fogdokihoz. Előtte egy hétig szedd a nyugtatót ahogyan az orvos előírta, aztán menj el a fogászatra, előtte is dobj be egyet. A gondolataidat is rendezd, próbálj a pozitív dolgokra fókuszálni, pl. hogy a kezeléstől el fog múlni a fájdalmad, és utána úgy tudsz létezni ahogyan azelőtt. Jobbulást.
2021. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rég túl vagy rajta.
2021. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Minél többet vársz, annál jobban begyullad. Régen nekem is volt az egyik fogamnál ennyi eszem, majd egy évig szenvedtem. A végére annyira begyulladt, hogy nem is tudták rendesen elzsibbasztani. Szedd össze magad és irány a fogorvos!
2021. febr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!