Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig mennél el oltás ellenző...

Meddig mennél el oltás ellenzőként, ha ellehetetlenítenék az oltást elutasítókat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az utazás, munka, koncertek korlátozására. Meg még ki tudja mi jön majd. Bevállalnád?

2021. márc. 16. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

nem tehetik meg, hogy ez alapján kizárjanak valakit valamiből, csak magam veszélyeztetem, másokat nem..

ha megtennék milliók egészségét kockáztatnák.

az oltások hosszútávú mellékhatásai nem ismertek, a rövidek sem nagyon. nekem személy szerint az oltás nagyobb kockázat mint maga a vírus (és ezt lenne fontos mérlegelni), mellesleg, terjesztheted a vírust oltás ide vagy oda.


kérdésre válaszolva: eu bíróságra próbálnám vinni az ügyes és tüntetnék azokkal akik úgy gondolkodnak efelől mint én.

2021. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
egyébként nem ellenzem az oltást, csak az eszetlenséget és szervezetlenséget..
2021. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek. De mi van az oltási útlevéllel? Én komolyan kezdek pánikolni. Nem akarom, hogy bezárjanak az országba.
2021. márc. 16. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
negatív teszt útlevélnek több értelme van (lenne)
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Inkabb a kovetkezo nehany evben negativ teszttel utazom kulfoldre, minthogy beadassam magamnak ezt💉. Penz jon-megy, az egeszseg viszont.... Az egeszseg nem minden, de nelkule minden semmi :)
2021. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Helosziaszia ***** válasza:
75%
Elég nagy gond lehet ezzel,ha ilyen aljas módszerekkel próbálnak minket rávenni. Köszönöm de nem, inkább maradok egészséges. A barátaimmal ugyanúgy bulizhatok, a szórakozásom nem lesz veszélyben. Éhen halni se fogok.
2021. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, nem lesz minden oltáshoz kötve? Főleg az utazás? Mert nekem ez a legnagyobb félelmem. De az oltást semmiért nem adatnám be magamnak.
2021. márc. 16. 23:35
 8/13 Helosziaszia ***** válasza:
76%
Szerintem egyelőre minden csak ijesztgetés, hogy minél többen oltassák magukat. De ezt nem kell hagyni, így esélyük sem lesz
2021. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

5.vagyok

En ugy tervezem, hogy mielott kimegyek nyaron dolgozni, csinaltatok egy antitestet, hogy voltam e covidos es ha igen akkor adjak ki ezt a kartyat.. Ha meg nem, akkor a munkaltatomtol kerek igazolast, hogy "ingazo" vagyok es csak kifele csinaltatok 1 tesztet. Ha meg nem csinalunk ilyen igazolast, akkor hamarabb kiutazom es ulok ott nehany napig karantenban. Inkabb szorom a penzt az 50-50% megbizhatatlan tesztre minthogy a huszas eveim kegelejen kapjak valami lottyot ugy, hogy az elmult 1,5 evben nem ert utol a betegseg.

2021. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
A törvények úgyis változnak, de az oltás hatása örökre bennünk marad.
2021. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!