Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Narancssárga zsíros csepegés...

Narancssárga zsíros csepegés székletet mi okoz?

Figyelt kérdés

Mikor máskor jönne elő egy ilyen dolog, mint rendelési idő után.. felhívtam egy másik körzetet, ahol nem tudtak fogadni. Ha nem okoz kiszáradást a mennyisége várjak, ha rosszul vagyok menjek a sürgősségire.

Nincs fájdalmam, nem vagyok rosszul, nem sárgultam be, nem szédülök. Narancssárga folyadék távozik pukival és székeléskor is. Néhány cseppről van szó, de aggasztó így hirtelen. Megáll a vízen, zsírcsepp szerű, tiszta. Semmilyen más panaszom nincs, ezért ráztak le gondolom.

Volt már valakinek ilyen? Mi lehet ez? Nem ettem romlott ételt, sem színezéket, sem zsírt, sem céklát, sem sok répát.



2021. márc. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem stimmel egyikhez sem a tünet!
2021. márc. 19. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzés, gennyesedés is lehet.

Amíg nem vizsgálnak ki és antibiotikumot nem írnak fel addig szerezz be egy kevés C vitamint, egy grammosat, és tolj be de ne éhgyomorra napi 5-8 at is akár. Elosztva időben. És sok vizet is igyál.

2021. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

C, D-vitamint, multit szedtem mostanában normális adagokban, nem ilyen szélsőségesen! Ez nem húgyútból jön, hanem bélből! A pisim szép tiszta, ha már így szóba került..

Bevettem délután egy marék aktív szenet, hátha az felszívja a kórokozókat. Már rengeteg undorító google fotót és leírast àtnéztem, de nem jutottam megoldáshoz!

2021. márc. 19. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
4 elnézést, melléolvastam.
2021. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!