Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik, ha hőemelkedés...

Mi történik, ha hőemelkedés vagy láz esetén meleg fürdőt veszek?

Figyelt kérdés
Megemelkedhet annyira a testhőm, hogy az már halálos, vagy nem ártalmas

2021. márc. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mindíg így szoktam,jó forróval,és nekem jobb lesz tőle,de nem ajánlom másnak. Egy szó mint száz nekem jobb lesz tőlle.
2021. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos testhőig hasznos lehet. Afölött jobb, ha hideg vizzel hűtöd le a testedet. 39 fok körül már nem javasolnám.
2021. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki meg akar halni, biztos, hogy nem igy csinalja. Aki meg lazas, az mosakodjon meg es akkor nincs dilemma. Jeges furdot venni tudogyulladashoz ugysem kell. Pontosan eleg a hideg ruha a homlokra, esetleg csuklora.

Na, en meg lazasan nyaraltam, es nagyon ehes voltam, ezert mentem vacsorazni. Covid elott. Es eskuszom, a pohar vorosbortol ment le, de nem allithatom.

2021. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy egyes orvosok még ajánlani is szokták a "hűtőfürdőt", aminek az a lényege, hogy beülsz a kényelmesen meleg vízbe, elzárod a vizet, és addig bent maradsz, amíg ki nem hűl a fürdővíz, és így kíméletesen, fokozatosan leviszi a testhődet.
2021. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!