Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik átestek a koronán,...

Akik átestek a koronán, éreztek mellkasi fájdalmat és ritmuszavarokat a szívben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mellkasi fájdalmam volt, ritmuszavar szerencsére nem.
2021. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinek meddig tartott?!

Jelenleg én is ebben a cipőbe járok. :(

2021. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem éreztem, csak szapora szívverést mikor aktívan benne voltam, akkor 90 volt a pulzusom, ami alapon 55-75 közötti nálam nyugalomban.


Utóhatását sem érzem, csak a 10 napos karantén lepunnyasztott. Párom náthás volt, de neki is magasabb volt a pulzusa néha, nála 100 közeli is, bár neki mindig alapon is 80 körüli, nem egy sportos alkat, vékony csajszi.


Azóta semmi bajunk már, hidegrázásom és hőhullámaim voltak néha, azok elmúltak 2 héten belül.


Egy rossz influenza nekem durvább volt régen, mert akkor lázas, torokfájós voltam.

2021. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mellkasi fájdalmad is elmúlt?
2021. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! brutál erős köhögést tapasztalt valaki? illetve aki szedett favipiravirt annak mennyire használt? szüleim szedik de semmi javulást nem éreznek és nagyon-nagyon köhögnek, a doki a covid gyógyszeren kívül felírt még 7 másikat
2021. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Klaritromicint olvastam, hogy van romániában egy orvos, aki azt ad az ilyen kínai szerek helyett...


Influenzaként kellene kezelni, lehet jobban járnának, mint ezzel a WHO-os protokollal... Semmit se szedtem covidosan, csak vitamint, D, C, B komplexek, Cink, Szelén, Mangán... sok-sok gyümölcsöt enni és hagymafélét, gyömbért.

2021. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cameroon ***** válasza:
Nekem egyik sincs ellenben iszonyatos köhögés, kedvtelenség, gyengeség,hajnalban megébredek és nem tudok vissza aludni, állandó szájszárazság hiába iszom gyakran
2021. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 apukám pontosan ugyanez van, nagyon rossz, jobbulást neked
2021. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!