Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki az aki kifejezetten keleti...

Ki az aki kifejezetten keleti (Szputnyik V, Szinopharm stb.) vakcinákkal oltakozna majd? Röviden meg is indokolnátok, hogy miért?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 22:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%
Sokat olvasgatom, hogy ki mit tapasztal az oltás után, és nem kizárt, hogy keleti mellett döntenék, ha oltatnám magam. Az Astrának nem csak a sajtója rossz, sokakat akár egy hétre ledönt. Volt aki azt írta, hogy rosszabbul volt, mint amikor elkapta a covidot. Az mRNS változatokkal szemben még én is kicsit bizalmatlan vagyok. De én egyelőre kivárok, mert elég sok oltás van engedélyeztetés alatt, és szeretném tudni, hogy mik a hosszabb távú tapasztalatok.
2021. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
13%
10- es: úgy jön ide, hogy a dongó paramétereivel a fizika törvényei szerint képtelen repülni, de mégis repül.
2021. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
#22: Ez egy áltudományos badarság. Nézd meg ezt a cikket: [link]
2021. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%
#23: Pardon, a link helyesen: [link]
2021. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23%

9/24 anonim ***** válasza: 28%


"Mielőtt beoltatnád magad, azért nézd meg ezt a videót, hátha megérted"


Egy ismert tudományellenes aktivista ( [link] véleményére egy percet se áldozzunk.

2021. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%

Nekem a háziorvos a Szputnyik V-t ajánlotta, azonnal elfogadtam.

Tökmindegy, melyik oltást veszem fel, nem látom a veszélyét.

A vírus nyilván sokkal veszélyesebb, mint annak egy kis darabkája, vagy elölt változata.


Akik az oltás veszélyeiről érvelnek, általában két érvre vezethető vissza:

* az ismert, kis számú tudományellenes vagy oltásellenes aktivisták véleménye

* mikroszkópikusan kis eséllyel, a fertőzésnél nagyságrendekkel kisebb eséllyel bekövetkező probléma

2021. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy a kormányt jogosan kritizáló kommenteket miért kell törölgetni... Féltek, hogy ez az oldal is eltűnik?
2021. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!