Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz hogy neha kifejezetten...

Igaz hogy neha kifejezetten lelki problema miatt alakul ki a rak, s hogy ez esetben a lelkiproblemat is meg kell oldalni hogy meggyogyuljon?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2019. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem hát.
2019. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt nem utasítanám el ennyire kategorikusan, a miért alakul ki a rák kérdésre még a rákkutatók se tudnak biztos választ adni. Az tény, hogy a sérült immunrendszer hozzájárulhat a rákhoz, és hogy a lelki terhek károsítják az immunrendszert. És nyilván ugyanez visszafelé is működhet. Lehet hallani történeteket visszautasított kezelés utáni csodás gyógyulásokról.
2019. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Persze, a lelki teher miatt van annyi daganatos csecsemő is!
2019. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
A "néha" szót nem láttad a kérdésben, 4-es? Egyébként a csecsemőben meg a szülei bajai jelenhetnek meg. Meg még számos más ok. Semmi nem kizárólagos.
2019. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Persze, a szülei bajai okoznak lelki terhet a csecsemőknek, akik ebből kifolyólag daganatosok lesznek. Nagy az Isten állatkertje... :(
2019. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
6-os, maga úgy mégis hol olvasta a válaszomban, hogy a szülei bajai okoztak lelki terhet a csecsemőnek? Ha annyi az érve, hogy olyan mondatot ad a számba, amit én nem mondtam, az elég gyér!
2019. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%

"Egyébként a csecsemőben meg a szülei bajai jelenhetnek meg."


Ezt ki írta, ha nem te??? Tudod te egyáltalán miről firkálsz?!

2019. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A szülei bajai jelenhetnek meg, meg hogy a szülei bajai okoztak lelki terhet a csecsemőnek, az nem ugyanaz! Semmilyen csecsemő lelki teherről nem írtam!
2019. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Amúgy meg itt van, lehet bőségesen olvasni, és nem az asztronetet, hanem orvosok, pszichológusok írásait! [link] Mindjárt az első találat is érdekes.
2019. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!