Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert érdemes...

Milyen gyógyszert érdemes szedni,a C és a D vitaminon kívül,ha valakinek pozitív lett a Covid tesztje?

Figyelt kérdés
Sok gyümölcs és zöldségfogyasztáson,valamint az otthonmaradáson kívül még mi ajánlott?

2021. márc. 24. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
+ cink és sok folyadék
2021. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

A Favipiravirt javasolják újabban, mint gyógyszer amit a háziorvos felírhat.


Amúgy én csak C-t és D-t szedtem, meg odafigyeltem a folyadékbetivelre és ennyi.

2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
favipiravir
2021. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a favira. A húgom megúszta a tüdőgyulladást és hamar meggyógyult tőle.
2021. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A favi jó a covidra, csak az a baj, hogy sok háziorvos még mindig nem írja fel, illetve ha pl. másfél hetet kell várnod egy teszt eredményre, és pozitív lesz, akkor nem úszod meg attól még a szövődményeket. Szeded ezeket a vitaminokat és ennyit tudsz tenni, meg sok folyadék, pihenés, tünetek enyhítése.
2021. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!