Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizoaffektív zavarral diagnos...

Skizoaffektív zavarral diagnosztizáltak kb. 3 évvel ezelőtt. Hogy létezik, hogy 2 éve teljesen elhagytam a gyógyszeremet és azóta egyetlen egy hallucinációm sem volt (titokban hagytam el, és ezek a pozitív tüneteim voltak abszolút dominanciában)???

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem skizofréniát állapítottak meg, pedig nekem kényszerbetegségem van, ami elviselhetetlen szorongással jár. Nincsenek a toppon a magánorvosok se mindig
2021. márc. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van! Skizoaffektív zavart állapítottak meg, és elhagytam a gyógyszereket. Jól vagyok (még)
2021. márc. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1- Pontosan milyen tüneteid voltak? A skizofréniát már csak eltudják különíteni az OCD-től...


2- Mikor hagytad el? Milyen régen? Milyen típusú skizoaffektív zavart állapítottak meg nálad? Nekem depresszívet, bár voltak mániás epizódjaim, szóval elvileg nem lehetnék ez...


Milyen gyógyszert szedtetek pontosan? Orvoshoz jártok? Mit mondtok neki, vagy fel sem tűnik neki?


Gratulálok nektek egyébként! Csak azért figyelni kell, mert nem lenne jó, ha visszaesnénk...

2021. márc. 14. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Novemberben hagytam el. Skizoaffektív zavar depresszív típus. Gyógyszert.. inkább kérdezz egy gyógyszerre, hogy már szedtem e. Rengeteg volt.
2021. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. Az még nincs olyan régen... Reméljük a legjobbakat. Hmmm...

Olanzapin (én ezt "szedem")?

Klozapin?

Kvetiapin?

Riszperidon?

Aripiprazol?

Szulpirid?

Riszpazidon?

Ezek ugranak be... legalábbis engem ezekkel probálgattak, aztán maradt a végen az elektrosokk. Mindegy.

2021. márc. 14. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Olanzapin pipa

Kvetiapin is

Risperidon megvolt,

Aripiprazol.. csak 3 néven (aripiprazol sandoz, restigulin, abilify)


Ezeken felül nekem még volt.. haloperidol, leponex, tiapridal..

2021. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!