Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pozitív lett a korona tesztem,...

Pozitív lett a korona tesztem, de az ÁNTSZ hívta a házi orvosom, hogy negatív a tesztem, és miért váltottam ki a Covid elleni gyógyszert?

Figyelt kérdés

Házi orvosom kért időpontot nekem korona tesztre, ugyanis korona tüneteim vannak, meg igazolt korona vírusos emberekkel erintkeztem.

A kórházban végzett teszt mutatta is hogy pozitív. Kiáltottam az ingyenes covid gyógyszert is.

Hogy leher hogy az ÁNTSZ azt az információt kapta hogy negatív vagyok? Engem nem is hívott az ÁNTSZ, barátnőm pedig hívta, aki szintén koronás. Így én lehet nem kapok majd olyan kártyát? Ki küldi ki a kártyát? Esetleg hívnom kellene az ÁNTSZ t?



2021. márc. 23. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, ennek fuss neki mégegyszer.
2021. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljes a káosz. Jobbulást.
2021. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van a pozitív tesztről valami leleted? Gyorsteszt volt vagy PCR? Honnan gondolod, hogy az ÁNTSZ azt az információt kapta, hogy negatív vagy? Nem mindenkit hívnak fel rögtön, ebből ne vonj le következtetést. Mindenesetre szedd a gyógyszert előírás szerint és maradj otthon. Kártyát meg majd akkor kapsz, ha meggyógyulsz.
2021. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van leletem a pozitív tesztről, házi orvosom utalt be tesztre. Gyorsteszt volt.

A házi orvosomat hívta az ÁNTSZ, hogy a tesztem negatív lett és miért írt ki nekem korona gyógyszert. De nekem papírom van arról, hogy pozitív vagyok. Pénteken volt a teszt.

2021. márc. 23. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, most látom a címben, hogy a háziorvosodat hívta az ÁNTSZ. Akkor ő biztos tudott válaszolni, hogy pozitív lettél, nem? Csak rossz az adminisztráció.
2021. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van papírod az eredményről, akkor ki fogja javítani az ÁNTSZ a rosszul bevitt eredményt és kész.
2021. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem meg ma hívott a házi orvos, hogy küldjem el neki a lapot ami igazolja, hogy pozitív lett. (gondolom ÁNTSZ - nek küldő el, vagy nem tudom minek kell neki)
2021. márc. 23. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért kell, hogy bizonyítsa, hogy jogosan írta fel a gyógyszert és nem a hasára ütve! Nagyon fontos, hogy legyen bizonyítéka, hogy pozitív vagy!
2021. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!