Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vakcina lényege pont nem az...

A vakcina lényege pont nem az lenne, hogy a beteg elkerülje a kórházi ellátást?

Figyelt kérdés

Nem olvastam a cikket, csak a címét olvastam, ami így szólt: "A vakcina a megbetegedéstől és a kórházba kerüléstől védi az oltás után megfertőzödötteket."

Van olyan (nem is egy) aki már megkapta az oltás első adagját, és befeküdt a kórházba, illetve oxigénre is szorult. Van olyan, aki már két adagot kapott és szintén befeküdt a kórházba, oxigre került - igaz nem annyira, mint esetleg mások, de akkor is +1 személy.


És ahogy többen és többen veszik fel a vakcinát, úgy jönnek a kórházba.


Mi az igazság? Miért kell hazudni?


2021. márc. 24. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
itt csak te hazudsz
2021. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Ki hazudik?

Publikus (és evidens) dolog, hogy nem létezik olyan vakcina, ami 100%-os hatékonyságú lenne.

Ráadásul idő is kell, mire hatni kezd.

2021. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
67%
Ne "valamilyen cikkekből", hanem hiteles forrásokból tájékozódj, szerintem.
2021. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
63%
Elmondják, hogy akik bekerülnek kórházba, valószínűleg az első oltás időpontjában kapták a fertőzést, azt is elmondják, hogy az oltás után pár hét kell a védettség kialakulásához.
2021. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2, #4 - Szóval akkor aki megkapja a vakcinát, az egy hónapig, mire a vakcina hatni kezd, addig meg is bír halni?


#3 Hiteles forrásból, mint például? Müller Ceciliától? Személyesen?

A "szerintem" szó a végén pont úgy hangzik mint a "vagy nem tudom".

2021. márc. 24. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval akkor aki megkapja a vakcinát, az egy hónapig, mire a vakcina hatni kezd, addig meg is bír halni?"

Persze, erről szól a "kell idő mire kialakul a védettség"....

2021. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Influenza ellen sem a járvány kellős közepén oltanak, hanem jóval előtte. Covidnál sem most kellene, mert egyrészt az oltott is fertőzhet és fertőződhet, másrészt ha közben elkapja a covidot, semmi jóra nem számíthat. Szóval remekül működik a dolog, oltass, oltass, oltass, aztán viseld a következményeket, amikről tán nem is tudsz. Kit érdekel, ha meghalsz. Ahány oltás halott volt eddig, a médiában úgy közölték, hogy "nem találtak össze függést" az oltás és a halál oka között. Ez egy szép kis mese, amivel etetnek.

Tök mindegy, hogy első vagy második oltás, maga az oltás és a fertőzés ütközik egymással.

Ha valaki a válaszom után belém kötne, hogy "hiteles forrásból tájékozódj", elárulom, ami körülöttem folyik, az engem igazol. Csak a lakhelyemhez mérten (akikről eddig tudok), 1 ember lebénult és 5 meghalt az oltás után. És akkor még az oltás ellenesek a hülyék?!

2021. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem olvastam a cikket, csak a címét olvastam, ami így szólt:..."

Akkor miről is beszélünk?

2021. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Gondolod, hogy a cím csalóka volt, és a Hófehérkéről szól a cikk?


Mégis miről szólna, ha nem a vakcináról és a járványról?

A másik pedig, hogy aki éppen beoltatta magát és valami komplikáció lett az oltás után, de egészséges a személy, még véletlenül sem a vakcinától kaphatta, mert az biztonságos. 10000 emberből 1 meghal a vakcinától. Lehet, hogy pont te leszel az.

2021. márc. 24. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!