Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS apukám elkapta a koronavír...

SOS apukám elkapta a koronavírust és nagyon rosszul van!(?)

Figyelt kérdés

Levegőt kap rendesen, de nagyon gyenge. Ma összeesett, a földön fekszik, magától fel se bírt állni, csak úgy hogy felemelték. Kórházba semmiképp sem akar menni, biztos benne hogy ott ha lélegeztetőgépre tennék, akkor meghalna.😢 Ebben teljesen egyetértek, hívtam 3 magánkórházat, de sehol sem vállalják. Oxigéntől szerintem jobban lenne, hívtam egy oxigénterápiás klinikát is, de az a szám már ki se csöng. Nagyon aggódunk érte, de a kórházból szerintem sem jonne ki élve, oda nem szeretnénk bevinni. 63 éves krónikus beteg, megkapta a kínai vakcinát nagyjából 2 hete, valszeg ott kapta el a vírust is, mert rá pár napra kezdődtek a tünetek, mára lett igazán sz@rul.

Légyszi írjatok, hogy hova lehetne küldene, csakis magán vagy fizetős hely érdekel, Budapesten.



2021. márc. 24. 20:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/149 anonim ***** válasza:
44%
🙁.
2021. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/149 anonim ***** válasza:
13%
És itt kérdeznél persze ilyen helyzetben.
2021. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/149 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseriteni,en dolgoztam egy bpi maganklinikan asszisztenskent, ott semmi igazan veszes esetet nem vallaltak el. talan amugy a robert korhazat meg lehet probalni, de en attol tartok, hogy ilyen esetre ezek a helyek nincsenek jol felkeszulve az edzkozoket illetoen, nincs intenziv terapia :(
2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/149 anonim ***** válasza:
74%

Es ha bpn vagytok, az orfit probaljatok, nem magan,de tenyleg nagyon lelkiismeretesek.

Ez most egy remalom, vidzont oxi nelkul biztos hogy meghal ha sulyos,es muszaj ellatast kapjon, ertheto hogy nagyon fel,de be is komalhat az oxigen nelkul :(((

2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/149 anonim ***** válasza:
88%
Ha kap levegőt rendesen, akkor nem kell oxigén. Orvos egyébként látta már?
2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/149 anonim ***** válasza:
94%
Te normális vagy????? Hívjatok mentőt! A tud lélegezni akkor nem teszik gépre csak rásegítést kap palackból. Én bekerültem vasárnap ma már haza is engedtek. Ne szórakozz már!
2021. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/149 A kérdező kommentje:

#2 igen kepzeld el itt kérdezek, mivel már minden lehetőséget próbáltam, kétségbe vagyok esve! Nem kívánom, hogy megtapasztald. Nem tudom ki viccelne ezzel.


Többieknek köszönöm, ma már valószínűleg úgyse tudnék egy magánkórházat se felhívni mert 8-ig van az ügyfélszolgálat a legtöbb helyen. Úgyhogy nem tudom mit tegyek.😢

2021. márc. 24. 20:16
 8/149 A kérdező kommentje:
Kórházba nem akar menni, kifejezetten kérte, hogy ne hívjuk ki a mentőt!!
2021. márc. 24. 20:17
 9/149 anonim ***** válasza:
64%

3. Es 4. Vagyok Mentot krll hivni azonnal, ha rosszul van.

Favidapirt szedett amugy?

2021. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/149 anonim ***** válasza:
72%
De tényleg, orvos látta, volt már tesztelve? Biztos, hogy covid?
2021. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!