Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candida szájüregben?

Candida szájüregben?

Figyelt kérdés

Aki alkalmazta a visszaszorítását, az tapasztalja, hogy sokkal erősebb a szájszag és a gombaíz?Letörölhető a lepedék, annak kifejezetten gomba szaga van, viszont a számban inkább

rothadást érzek, és a környezetem is ugyanezt! :( Én a kilélegzett levegőben szintén azt érzem ami a fülpucolón marad... Évek óta problémám ez, de már nem rágózhatok miatta, aki tartja a diétát az tudja miért.

Remélem azt jelzi ez, hogy jó úton haladok...



2021. márc. 25. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Heló, régóta ismerem már a candida gyógymódját, de nem igazán híreszteltem.



A candida oka a nátriumhiány és a káliumtúladagolás.


A candida diétával a káliumterroristák szándékosan félrekezelik az embereket.


Lécci nézd meg Tullio Simoncini t aki Nátrium-hidrogén-karbonáttal( szódabikarbónával) gyógyítja a candidiasist, Sydo Tejfalussy András Béla Ferenc, pont ezért árul tisztasót, végülis ő leplezte le

2021. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszi az infót utananézek!
2021. ápr. 9. 06:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok, kiderult h nem bakterialis fertozesem hanem candidam van. Abszolut nincs szajszagom. Visoznt 4 hete betegeskedem mkst a torkom robbant be. Mit kene tennem?
2021. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!