Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Covidon kívül van most...

A Covidon kívül van most másféle járvány is? Honnét tudhatnám meg mi bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nagyon legyengültem, fáradt vagyok, szédelgek, húz a fejem, fájnak a végtagjaim, rossz a gyomrom, a nyálkahártyám sincs rendben, mintha kissé el lenne dugulva az orrom és nagyon enyhén fájna a torkom. Viszont érzem az ízeket, nincs légszomjam, tüdőfájdalmam, láztalan vagyok, és a családbólé senki sem beteg rajtam kívül (pedig egyedül én vagyok az aki alig mászkál el itthonról, és elvileg én vagyok talán a legjobb állapotban egészségügyileg, két éve nem is voltam beteg, míg szüleim például két-három hétre lefektette a Covid tavaly októberben).

Szóval ezek alapján nem hinném hogy Covidos vagyok, viszont valamit biztosan elkaptam mert mint írtam le vagyok gyengülve és több tünetem is van (bár egyik sem súlyos). Kérdésem: van most másféle járvány is?



2021. márc. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Pedig ezek tipik covidos tunetek kerdezo.

Egyebkent meg lehetsz influenzas is, vagy csak egy kis sima megfazas.

2021. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost!
2021. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alletta ***** válasza:
100%
háziorvoshoz fordulj panaszaiddal.
2021. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz Covidos, anyum is az, pedig csak a torka kapart eleinte. Aztán később jöttek a többi tünetek. Hívd fel az orvost, teszteltesd magad, de hihetetlen, hogy ezt még a szájába kell adni egyeseknek. Az meg, hogy nincs lázad, nem jelent semmit. Nem egyformán élik át az emberek a betegséget.
2021. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Azért ez elképesztő. Covid előtt is voltak más vírusok és nem csak járvány során lehet megbetegedni, akkor is megkérdeznéd, ha nem lenne covid?

Egyébként meg nem kell tankönyv szerinti tüneteket produkálni, hogy covidod legyen és nem kell feltétlenül mindenkinek kidőlnie a környezetedben, csak a teszt tudja megállapítani, hogy tényleg az-e. Lehetsz akár influenzás is, vagy bármilyen egyéb vírus is lehet a háttérben.

2021. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:
Megírod majd, hogy napról napra hogyan alakul?
2021. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!