Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra vagyok, kíváncsi, hogy...

Arra vagyok, kíváncsi, hogy van itt olyan, aki nem hitt a COVIDban/nem hitte hogy ennyire durva is lehet a betegség, amíg ...?

Figyelt kérdés
... Nem lett ő maga beteg/ egy szerette nem lett nagyon beteg? Esetleg virustagadó, járványtagadó, maszktagadó volt, addig amíg nem történt meg a baj ÉS BELÁTTA ezekután, hogy tévedett? Megváltozott a gondolkodása, és be tudja ismerni hogy tévedett?

2021. márc. 21. 23:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Én hittem benne, tudtam, hogy létezik és durva betegség. Amit nem hittem volna, hogy engem (25 éves, életerős, sportos férfi) ennyire ledönt. 2 hétig beteg voltam, majdnem kórház lett a vége.

Nagyon megváltoztatta a gondolkodásom. Addig is tartottam a szabályokat, de azóta sokkal jobban figyelek rá és másokra is rászólok.

2021. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%
Kapcsold ki a tv-t, nézz netflixet inkább. Vírusok mindig is voltak, ne írjuk újra a történelmet. Sajnos éppen felelik a maradék megtakarításukat a dolgozni akaró emberek és éheznek, utcára kerülnek. Sok szerencsét.
2021. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Akkor nézd meg Netflixen 2-es a "death to 2020" című művet, pont neked csinálták


Kérdező, én komolyan vettem eddig is, de amikor a csávó 3házzal arréb még pénteken nagyba nyomta a biciklit az utcán, szerdán meg már annyi lett neki, akkor azért elgondolkodtam... Nem volt kövér, nem volt tudtommal semmi baja. Még cigizni se cigizett! Kaputt lett neki pár nap alatt.

2021. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%
Már láttam. Kár hogy nem ábrázolták benne a válságot, ehezeseket, csodbement családokat, vállalkozásokat, anti-demokratikus intezkedeseket, korlatozasokat, propagandát, tömeges emberkiserleteket, választási csalasokat. Úgy jobban ütött volna. Persze ezek nem tartoznak a "forgatókönyvbe". Kozolhettek volna a jó híreket is pl hogy az influenzajarvany és a hétköznapi virusok teljesen megszuntek 2020-ban, és a többi daganatos és rákos megbetegedések száma is csökkent.
2021. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%

Választási csalások... Még majdnem elhittem, hogy te csak túlontúl aggódsz az emberekért, de aztán rájötte, hogy egy random konteos hülye vagy.


Téged figuráztak ki benne, nem hír műsor volt.

2021. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
30%

Most sem hiszem hogy ekkora a baj.

A maszkot miota kell hordani? 1 éve? Jobb lett a helyzet? Nem... akkor ér valamit?

Nem lettem beteg, és egyetlen közvetlen ismerősöm van akinek a tesztje pozitív lett, (ápoló) észre sem vette hogy fertőzőtt.

Vírus volt is meg lesz is

2021. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Okés 6-os, akkor ugye amikor jön a néger, nem akarod, hogy gumit húzzon? Vírus volt, lesz is!


Komolyan szeretném tudni, hogy amikor alacsony színvonalon érveltek, akkor valójában ti elhiszitek, vagy csak a saját önös érdekeiteket akarjátok igazolni?

2021. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Argloss ***** válasza:
43%

Ha valaki az alapján ítéli ezt meg, hogy történt-e valami vele, vagy a szeretteivel az ugyanolyan hibás úton jár, mint aki csak úgy vakon elhisz mindent.

Szerintem érdemes lenne meghatároznod, hogy mire gondolsz ezek alatt a fogalmak alatt.

Aki nem gondolja úgy, hogy mind kihalunk az vírustagadónak számít?

Aki szerint nem túl jók a különböző járványügyi intézkedések az járványtagadó?

Aki úgy gondolja, hogy a legtöbb ember által hordott maszkok nem túl sokat védenek az maszktagadó?

2021. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%

8


Nem számít vírustagadónak

Attól függ, hogy miképp nem ért egyet velük

Nem, az csak szimplán hülye

2021. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%

7es

Ezen felnevettem mert a férjem Nigériából származik.


Egyébként engem nem zavar ha valaki retteg egy éve, en erre nem vagyok hajlandó. Ennyi, ez még csak nem is érvelés, ez egy tény, ha ér a maszk, akkor miért nem csökken a fertőzöttek száma?

2021. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!