Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agy daganat lehet?

Agy daganat lehet?

Figyelt kérdés

November elsején kezdődhetett minden mert rosszul lettem.

azelőtt piáltunk a srácokkal [nem szoktam piálni azért ittam mert meghívtak]


November óta amióta rosszul lettem mostanáig felütötte a fejem hogy megváltoztam rosszabb lett a rövidtávú memóriám pl elfejetek dolgokat mint: vizet töltök egy pohárba de ki megyek wc-re és ott felejtem és be megyek a szobámba "ott hagytam kint a vizemet" de ez már november óta így van most FEBRUÁR és Március között észre vettem hogy valamikor az egyensúlyom mondjuk azt hogy valamikor félre lépek olyan mint ha valaki botladozik


Ma de eddig is észre vettem hogy a jobboldali fejem nagyobb mint a másik a baloldali simább mint a jobb, a jobboldali jobb oldalt mintha nagyobb lenne de érzem is nagyobb.. szüleim azt mondják hogy nem nagyobb de én érzem hogy nagyobb magamon is érzem a változásokat.

ha pl gépelek elszoktam írni dolgokat ha nem koncentrálok rá megfelelően pl "vagy" helyet "vagyokat" vagy "vagyk" írok párszor már előfordult eddig ez nem volt. szóval érzem hogy valami történt velem... most 3napja a fülem mintha a TV-nek a zaja mintha be lenne dugulva azt hallom ballal nincs semmi. nem szokott fájni a fejem de a vérnyomásom ingadozik és a szívem is jobban ver.



2021. márc. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

"Ma de eddig is észre vettem hogy a jobboldali fejem nagyobb mint a másik a baloldali"

És én már ettől lehidaltam, de olvastam tovább és rájöttem, hogy ez még semmi.

"simább mint a jobb, a jobboldali jobb oldalt mintha nagyobb lenne de érzem is nagyobb.."

Halmazelméleti logikában olvastam hasonlót utoljára:DDD

2021. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor a bal- vagy a jobb fejed fáj?:D
2021. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sajnos nem tudok válasszal szolgálni, ha fiatal vagy akkor mondd a szüleidnek hogy menjetek orvoshoz, említetted, hogy már a szüleid tudnak róla. Ha agydaganatod is van, simán túlélheted. Hinned kell benne. De nagyon sok más is állhat ennek a hátterében. Mindenesetre vigyázz magadra, jobbulást és szólj ha történt valami újdonság!
2021. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem szóltak arról, hogy két fejed van? Szerintem ez áll a problémák hátterében.
2021. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1

igen mert a baloldali ha hozzáérek és érzem rajta hogy "sima".

ha balhoz érek hozzá akkor dombos feszes csontos kemény nem mint a baloldali.

2021. márc. 25. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhum, sztem komoly gondok vannak:D
2021. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!