Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat általi fejfájás...

Agydaganat általi fejfájás mindig fáj?

Figyelt kérdés
Tehát, ha a tumor fejfájást okoz a betegnél, mindig érzi? Esetleg vannak órák, napok, hetek hogy elmúlik a daganat okozta fejfájás?
2021. febr. 28. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán fájdalmas az agydaganat, szóval nem erre gondolnék legelőször. Ha diagnosztizált rákbetegről van szó, akkor nemcsak fejfájást érez, hanem látászavarai vannak, egyéb neurológiai tünetek.
2021. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miféle látás zavar?

Egyébként a kérdésre válaszolva?

Vagy a fejfájás előtt egyéb tünetek jelentkeznek hamarabb?

2021. febr. 28. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor faj, ha megno a koponyauri nyomas, ami szerintem legtobbszor konstans, igen.
2021. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor gyakori, de nem állandó fejfájás nem valószínű, hogy agyrák? Főleg, ha majdnem 2 éve fennáll.
2021. febr. 28. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem. Mar reg halott lennel.
2021. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állandó fejfájás lehet a rossz testtartástól is. (Nyaki gerinci szakasz ) Kevés folyadékfogyasztás, sok édesség, egyoldalú táplálkozás, alacsony illetve magas vérnyomás. Nem kellene hipohondernek lenni, hogy agydaganat. Logikus, banális okai vannak a fejfájásnak. Elsőre ezeken változtass amiket felsoroltam.
2021. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tartásom iszonyatos.
2021. febr. 28. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Akkor attól fáj. Pláne ha sokat görnyedsz, a fejed pedig sokat tartod lefelé. Na ez hosszú távon nagyon rossz dolgokat okoz. A fejfájás ezek közé tartozik.
2021. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!