Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szombat este óta teltség...

Szombat este óta teltség érzetem van, fel vagyok puffadva, alig van étvágyam és enyhe hányingerem van - baj lehet?

Figyelt kérdés
Aznap este túl sok libamájat, jó zsírosan, krokettel. Azóta szenvedek... na de hogy tarthat ez a rosszullét majdnem 1,5 napig???
2021. márc. 28. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként vettem be no-spát, espuvizánt, gaviscont... alig segítenek.
2021. márc. 28. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán eltarthat másfél napig! Jól megterhelted zsírral a gyomrodat. Egyáltalán diétázol azóta? Bilagittal, Dipankrinnal, Rennie-vel is lehet próbálkozni.
2021. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hogyne tarthatna, pláne ha nem túl jó az emésztésed de ez a kaja még egy jól működő szervezetet is padlóra tehet ha túl sokat ettél belőle. Én is diétát és zsíroldó készítményeket ajánlanék. Legközelebb gondolj erre a rosszullétre és legyél egy kicsit szigorúbb magaddal szemben étkezéskor.:D
2021. márc. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Bocsánat, "zsírbontót" akartam írni.
2021. márc. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem haltam meg, büszkén jelentem :D Szegény, szegény epém... Menta kivonatot kellett "ennem", hogy jobban legyek, de már minden ok.
2021. márc. 30. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!