Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Látjátok magatokat, hogy...

Látjátok magatokat, hogy regisztráltatok-e az oltásra, vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]

Ugye ezen az oldalon lehet ellenőrízni, hogy sikerült-e a regisztráció vagy sem.

Én már kb egy hete regisztráltam, de még mindig azt írja ki, hogy "NEM".

Próbáltam újra regisztrálni, de ott meg azt írja ki, hogy "Ezzel az email címmel már regisztráltak"

Mit lehet ilyenkor tenni?



2021. márc. 29. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én látom magam benne. Kb. két hete regisztráltam. Olvastam, hogy valami gond volt az oldallal, sokan nem látják magukat, akik regisztráltak. Pár nap múlva nézd meg újra.
2021. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Látom magam. Januárban regeltem.
2021. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, én is már a télen regisztráltam.
2021. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom, 1. nap regisztráltam. De ha azt írja ki, hogy az email címeddel már regisztráltak, akkor valószínűleg még feldolgozás alatt van.
2021. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kellet nekem kiírni a kérdést, most megnéztem, már "igen"-t ír ki. :D
2021. márc. 29. 16:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit offolok, igazából eddig elleneztem az oltást, de nemrég elkaptam, 2 hétig otthon voltam. Nem is ez a gond, én megúsztam annyival, hogy 3-4 napig köhögtem meg fájt a fejem, de kiestem 2 hétig a munkából, ami kb -100 ezer a hónapra. Nekem meg alig van félre tett pénzem, ezt is nehezen fogom túlélni. Nem akarok 3 havonta kiesni a munkából 2 hetet. 3 havonta -100... kicsit sok. (Mondjk ez pesszimista becslés, de elvileg 3 havonta is el lehet kapni. Sőt, már olyat is hallottam, hogy aki hasonloóan enhye tünetekkel vészelte át, annak alig vagy egyáltalán nem volt antiteste a szervezetében a felépülést követően)
2021. márc. 29. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bejön Micike adminisztratív ügyintéző 9-kor, aztán ő lekérdezi a reges oldalról szépen sorban délután 5-ig amennyi belefér, meg egyesével begépeli a másikba...

Más logikus magyarázatot nem tudok elképzelni több mint fél évszázaddal a holdraszállás után, hogy miért is nem látszik 5 mp után.

2021. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjem egy hete regelt, ő látszik.

Én már kaptam.

2021. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy hete regisztráltam, tegnap jelent meg az igényem, a háziorvos nemrég emailezett is h elfogadok-e AstraZeneca, Szputnyik, vagy Sinopharm oltást.
2021. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!