Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után miért érzek rossz...

Covid után miért érzek rossz utóízeket?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja túl estem a fertőzésen amit kb meg se éreztem és rá 2 hónapra előjött egy rossz ízvilág ami a tojásnál és a húsoknál érzek. Olyan romlott hús, dög szag íz vagy nem is tudom hogy írjam ezt le. Nagyon eltudja venni a kedvem ezektől az ételektől pedig imádom őket. Ez el fog múlni szerintetek? Van akinek elmúlt?
2021. márc. 30. 09:37
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én egy hónapja voltam covidos. Azóta az ízlelés, szaglás olyan 20%-os. Tegnap én is vacsoránál, talán mist először éreztem furcsa ízt vagy szagot. Frissen főzött kaja, friss húsból, mégis többször elég érdekes íze vagy szaga volt, de csak 2-3x. Ez lehet nem egyedi eset.
2021. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erröl halottam hogy sok embernek van ilyen tünete. Remélem azért nem fog örökké tartani mert nagyon rossz az-az utó íz amit érzek
2021. márc. 30. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez így marad, besz0ptátok:DD
2021. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek hosszú hónapok óta ez van. Nem tud enni mert aztmondja olyan dögszagú és ízű minden. Öklendezik tőle és gyakran sír, mert már mióta nem evett egy jót. Ez nagyon érdekes.
2021. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez vagy azt jelenti hogy még bennünk van akkor a vírus csak már nem aktív , vagy pedig roncsolta valamelyik szervünket ami miatt érezzük ezt az ízt. Remélem tényleg nem marad így mert mikor felkelek már akkor érzem azt a dögszagot és az nem a szájszagom. De utána megiszok 1 kávét vagy iszok utána már nem érzem.
2021. ápr. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!