Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger, néha fejfájás,...

Hányinger, néha fejfájás, rossz közérzet. Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnap este elkezdett fájni a fejem, majd később hánytam 1x. Azóta se tudom, hogy fejfájás vagy esetleg romlott étel miatt. Azóta viszont hol jobban vagyok, hol rosszabbul. Néha evés előtt/után rámtör a hasfájás, vagy éppen a hányinger illetve néha a fejem is szokott fájdogálni a két tünet mellett illetve fáradékony vagyok. Hányni azóta nem hánytam és a fejem sem fájt úgy, mint akkor. Háziorvosom jelenleg nem rendel, így nem tudom mit csinálhatnék. C, D vitamint szedek, ezenkívül viszont nem tudom mi jöhetne még jól illetve, hogy vajon ezek a tünetek mitől lehetnek? Gondolom azért a stressz is közrejátszik, ezért próbálok előrébb jutni, hogy mi bajom lehet. Előre is köszi a hasznos tanácsokat.

2021. márc. 15. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
terhes vagy
2021. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Március 5-én jött meg és 7-én hánytam. Lehetséges? Őszintén erre nem is gondoltam, tekintve, hogy igaz kis késéssel, de megjött, ezért inkább vírus jutott az eszembe.
2021. márc. 15. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, hiszen megjött. Valami gyomor vírus lehet, vagy korona.
2021. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 attol meg h most megjott siman lehet terhes ha nem reg szexeltek
2021. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem rendel a háziorvos helyettesítő orvosnak kell lennie, vagy sürgősségi betegellátónak. Mindenképpen telefonálj oda, hogy ilyen esetben mi a teendő... Tüneteid alapján a jelenlegi helyzetben szerintem tesztelni fognak.
2021. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most jönnek házhoz tesztelni? Vagy csak tesztpontokon? Mert holnap akkor betelefonálok egy másik rendelőbe, hátha ott segítenek. Páromnak semmi tünete, ezért is aggasztó, hogy mi lehet.
2021. márc. 15. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom, de az én párom is covidos és nekem semmi tünetem nincs...egyenlőre.
2021. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!