Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csak gyorsteszttel, de...

Ha csak gyorsteszttel, de megállapították, hogy pozitív vagyok,de az EESZT-n nincs fent semmi erről, akkor meg fogom kapni a plasztikkártyát?

Figyelt kérdés
Háziorvos kérte a tesztet, bementem mintavételes pontra, ott azt mondták, hogy ha pozitív a gyorsteszt, akkor már nem is csinálnak PCR tesztet.
2021. márc. 30. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az EESZT-be felkerül a gyorsteszt is, csak kb 2-3 hét az átfutás.

Az eseménykatalógusban találod az eredményt, eléggé elrejtve, de ott van. Keresd a beutalót amit az OMSZ állított ki, annak az alján ha a BMO kód van, akkor az már az eredményt jelenti.

2021. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, meg fogod kapni. Nekem március 2-án lett pozitív a gyorstesztem, PCR nem volt. 16-án lettem gyógyultnak minősítve, és már tegnap meg is jött a plasztikkártya.
2021. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszonom! :) Leirnatok meg azt esetleg, hogy ti milyen vitaminokat, gyogyszereket hasznaltatok esetleg?

A kartyadon az ervenyessegi ido oktober 2 vagy 16?

2021. márc. 30. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:

Szeptember 16. Gyógyulástól számított 6 hónap.

Én napi 3200 egység D vitamint szedek azóta is, mivel vannak post Covid tüneteim. Plusz Jutavit-es 1000 mg-os C vitamint D3 vitaminnal és cinkkel.

Emellett szedtem megelőzésre Sumamed antibiotikumot, Ambroxolt.

Illetve vannak orvosok, akik javasolják az Aspirin protectet is, azt én nem kaptam, mivel más betegség miatt vérhígítóval injekciózom magam.

Illetve mostanában szokták még adni a favipiravirt, amikor nálam jöttek ki a tünetek, akkor a házidokik még nem adhatták, így azt nem kaptam.

2021. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi, mar szamolni sem tudok😂
2021. márc. 30. 16:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is 03.02-án lettem tesztelve, igazolványt még nem kaptam.

Algopyrint szedtem 4*1-et, B-C-D vitamint dupla dózisban mint szokványosan, Aspirin protect-et, és isla pasztillát a köhögésre. Vannak maradványtünetek, de egyszer csak vége lesz.

A tesztem eredménye amúgy 23-án került fel az EESZT-be.

2021. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Nekem már 13-án fenn volt az EESZT-ben.
2021. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mentek ellenorizni titeket vagy az alkalmazason keresztul figyeltek?
2021. márc. 30. 17:24
 9/14 A kérdező kommentje:
Aspirin ultra 500 mg tabletta van itthon, azt szedjem esetleg? (eros fajdalmaim nincsenek) Azt tudom, hogy Aspirin protectet szoktak ajanlani verrog ellen
2021. márc. 30. 17:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Én feltelepített én az alkalmazást, a férjem nem, őt jöttek ellenőrizni, de nem minden nap, gondolom, leterheltek.
2021. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!