Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csak gyorsteszttel, de...

Ha csak gyorsteszttel, de megállapították, hogy pozitív vagyok,de az EESZT-n nincs fent semmi erről, akkor meg fogom kapni a plasztikkártyát?

Figyelt kérdés
Háziorvos kérte a tesztet, bementem mintavételes pontra, ott azt mondták, hogy ha pozitív a gyorsteszt, akkor már nem is csinálnak PCR tesztet.
2021. márc. 30. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az Aspirin protect jóval gyengébb.

Szóval feleslegesen az 500 mg-osat nem szedném, csak ha belázasodsz.

Keress rá Facebookon Dr. Mangó Gabriellára, sok jó tanácsa van.

2021. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert csak ez van itthon, de altalaban fejfajasra nem szokott hatni nekem, csak a Quarelin meg az Algopyrin.. Ezt maximum csak az verrog megelozes miatt szednem, de lattam, hogy joval erosebb keszitmeny, mint a tobbi aspirin.
2021. márc. 30. 17:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem nem ellenőriztek, még határozatot sem kaptam. A háziorvos elrendelte az elkülönítést. Betartottam. Ja, az appot sem tettem fel, mivel határozatom nem volt. Mondjuk ki sem tudtam volna menni, elég ramatyul voltam.
2021. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma mar lattam az eredmenyt az EESZT-n. :) Hatarozatot meg nem kaptunk
2021. márc. 31. 17:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!