Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ugye nem lehet covid?

Ez ugye nem lehet covid?

Figyelt kérdés
Tegnap óta néha rámjön a légszomj. Olyan érzésem van, mintha nyomnák a mellkasom, és nehezen tudok levegőhöz jutni. Furcsa szorongás is van rajtam, és nagyon fájnak az izületeim is, valamint van egy kis hasmenésem is, vagyis inkább erőltet, és sokat járok pisilni. Mintha izomlázam lenne, de nem végeztem olyat, amitől ez kialakulhatott volna. Nincs lázam.

2021. ápr. 1. 11:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És a fő tünetet nem is írtam. Nagyon durva görcsök jönnek a gyomromba, a hasamban enyhébb fájdalmat érzek. Tegnapelőtt durva migrénem volt, de az már nincs.
2021. ápr. 1. 11:14
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet.
2021. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
A leírtak alapján ez lehet rák is, vagy bármi más
2021. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most csak viccelsz vagy komolyan gondolod? Mert tényleg nem merek addig hívni orvost vagy mentőt, ha vannak ilyen tünetek láz nélkül is. Háziorvost hívogattam, de nem veszi fel.
2021. ápr. 1. 11:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A kettes viccel. Az egyes nem.
2021. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Illetve hármas viccel, kettes nem.
2021. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szóval az összeset te írtad. Kösz szépen. Mindegy hagyjuk is. Azért kérdeztem, m nem tudom a tüneteit, mivel már mindent szrt annak írnak
2021. ápr. 1. 11:24
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
én írtam a 3-ast, de tényleg annyi mindent leírtál, hogy bármi lehet. Szerintem inkább pánikbetegséged, szorongásod van. De ha szerinted covid akkor ne menj sehova pár napig, ha nagyon rosszul vagy hívd fel a háziorvost.
2021. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már hívtam többször is, de egyszerűen nem veszi fel.

Mentőt azért ilyen miatt nem hívnék.

2021. ápr. 1. 11:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehézlégzés súlyos tünet, hívhatsz mentőt. Max. nem jönnek ki, ha úgy ítélik meg.
2021. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!