Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ugye nem lehet covid?

Ez ugye nem lehet covid?

Figyelt kérdés
Tegnap óta néha rámjön a légszomj. Olyan érzésem van, mintha nyomnák a mellkasom, és nehezen tudok levegőhöz jutni. Furcsa szorongás is van rajtam, és nagyon fájnak az izületeim is, valamint van egy kis hasmenésem is, vagyis inkább erőltet, és sokat járok pisilni. Mintha izomlázam lenne, de nem végeztem olyat, amitől ez kialakulhatott volna. Nincs lázam.

2021. ápr. 1. 11:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam a kérdést, vettem be egy magnézium citrátot. Kicsit jobban is lettem azóta, a légszomj elmúlt. Viszont most újra eljezdett görcsölni a gyomrom és fáj a fejem is már. Amikor leülök annyira nem érzem a gyomor fájdalmat.

Az orvosnál még most sem veszik fel. Személyesen meg nem fogad senkit

2021. ápr. 1. 12:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok tünet ami utalhat Covidra is, de csak teszt dönti el.
2021. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Covid gyanúnál az első a háziorvos, akit hívni kell. Ő tudja eldönteni a válaszaid alapján, hogy mi a következő teendő.

Mellkasi nyomásérzés, és nehéz légzés lehet más is.

A háziorvosok most mivel telefonos ügyelet van, egész nap, de munkaidőn is túl, hétvégén is telefonálnak. Próbálkozz tovább, és beszélj vele!

2021. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jelentem, aznap estére már semmi bajom sem volt. Igaz bevettem még akkor egy magnézium citrátot, és még délután megittam egy órán belül 1,5 l sós-cukros vizet. Ezután elmúlt a migrénem és a hányigerem is. Reggel még volt egy kis hasmenés, de aztán az sem volt utána.
2021. ápr. 12. 07:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Szuper!
2021. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért a dokit hívd fel, mert így kutyafuttában egy keringési problémának tűnt a dolog. Amit persze okozhat magnéziumhiány is, túl kevés folyadékbevitel, meg egy rakás más dolog. Pl stressz is. Érdemes lenne ezt vele végigbeszélni ;-)
2021. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!