Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a vesém körül?

Mitől fáj a vesém körül?

Figyelt kérdés
Reggel óta érzem a bal oldalon a vesém körül, a fájdalom mozgás illetve levegővétel hatására jelentkezik. Mi lehet ez?
2021. ápr. 1. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... Én vesegyulladásra tippelek. Szerintem vegyél egy forró fürdőt és ha utána is maradnak a panaszaid, akkor van cumi...
2021. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egyéb tünetekkel is járna, nem?
2021. ápr. 1. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen veserák, te gondoltál másra?
2021. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért remélem, nem az, gondoltam arra, hogy csak a levegő szorult be.
2021. ápr. 1. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs még itt az ideje vészmadárkodni. Reggel óta érzed csak, nem napok óta mondjuk. Igyál sokat, menj gyakran vizelni, vegyél forró fürdőt, hátha az ilyen egyszerű dolgok képesek kicsit "kiöblíteni" a veséidet.
2021. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LakatosAnonymus ***** válasza:

#3

Remélem, hogy neked viccen kívül az lesz.

2021. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, hogy lehet ilyet kívánni? Látom nem vagy itt gyakran. Itt bárkinek bármije fáj, azonnal rákra gondol. Erre akartam rávilágítani a hozzászólásommal.
2021. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LakatosAnonymus ***** válasza:

#7

A toxikus, sz*r megnyilvánulásod már instant ér egy átkot. A legszomorúbb az, hogy a kérdező komolyan azt hitte, hogy te veserákra tippelsz. Szerencsétlen gyökér vagy.

2021. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!