Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem rég tudtam meg hogy...

Erikakishusi kérdése:

Nem rég tudtam meg hogy terhes vagyok ( 4- 5 hetes ) és ma egy órán kereztül bal oldalon erős, rövid nyilalo fajdalmaim voltak a vesém/derekam körül. Nagyon megilyedtem?!

Figyelt kérdés
Pár napja érzem a medencei enyhe szurkálást de ez most megilyesztett. Volt valakinek hasonlo? Mik a természetes tünetek 4- 5 hetesen ?Félek hogy elveszítem..

2019. jan. 15. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg nincs semmi baj, amíg nem tapasztalsz vérzést, próbálj meg ne stresszelni. Vegyél magnéziumot, segít ellazítani a méh izmait (is), kb. nyolc óra alatt ürül ki a szervezetből. Én magnerotot szedek, nekem az segített, de más fajta is jó lehet biztosan, nincs tapasztalatom a többiről. Boldog babavárást.
2019. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Lyézusom...
2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
A helyesírásodtól én is megiLYedtem.
2019. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aki nem tud jo indulatú tanácsot adni arra nincs szükségem. Félek és még ez a segítség. Remélem nektek is hasonlo segítség lesz adva ha szükségetek lesz rá. Parasztok
2019. jan. 15. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első mindent, jól leírt. Amíg nincs vérzés, nincs baj. Nekem kb. 8 hetesen volt egy olyanom, hogy tüsszentettem és annyira belenyilalt, hogy nem tudtam percekig kiegyenesedni. Olyan volt, mintha égő piszkavasat nyomnának oda, ahol Te is írtad. Utána hallottam csak a magnézium jótékony hatásáról és tényleg kellett is szednem, mert nagyon igényelte a szervezetem.
2019. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!