Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külsőfül gyulladás DE nincs...

Külsőfül gyulladás DE nincs fül-orrgég. hétfőig???

Figyelt kérdés

Most mondjátok el komolyan...

Hagynak megsüketülni mert a KORONA miatt nincsen rendelés... Háziorvos nem hivatott be hanem csak telefonon magyarázott valamit, nem érdekelte.

Menjenek a p.csába.

Na addig mit csináljak?


Fájt mint a rohadt élet.

Nem hallok. Cataflan levitte a gyulladást, fájdalmat.


Ennyi. Ma már ha fújom az orrom, fáj a fülemben egy pont. Félek hogy a következő az hogy a dobhártyámnak annyi.

Négy rohadt nap mire kinyit az rendelő.


Én tényleg tanácstalan vagyok. Ezt tényleg meg merik csinálni??? ez szabályos???

A kormány miért nem gondol arra hogy egy alapvető (!!!) emberi szerv a fül és ahhoz igazodva lehetnek megbetegedések???

Ha meg véletlenül a rossz kezelés miatt nem fogok hallani, mondják hogy ennyi volt heló!

Aztán fizessem a továbbit is én, miattuk...


Köszönöm szépen, ha akad tanács!!!



2021. ápr. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Tudom, hogy szörnyű ezt olvasnod, meg teljesen ellentétes lesz azzal amit eddig hallottál erről a betegségről, de nagy valószínűséggel mire kinyit a rendelő, magától elmúlik.
2021. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Menj be a hozzad legkozelebb levo ugyeletre. Kell lennie, es valamit csak tudnak csinalni veled. Egyebkent meg unnep van, a koronatol fuggetlenul, egyebkent is csak ugyelet lenne.

Vagy keress gyorsan egy maganorvost, aki tud fogadni.

Es igen, a magyar egeszsegugy egy nagy rakas szar, ha nincs penzed, megdogolhetsz, siralmas.

2021. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Magánrendelés a megoldás.
2021. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Az orvosi ügyeleten is fel tudnak írni antibiotikumot, ahhoz nem kell szakorvos.
2021. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom első mit hallottál erről a betegségről...de inkább olvass róla még egy kicsit.
2021. ápr. 1. 14:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az egyetlen bajom hogy teljesen lekezeltek az orvosaim...
2021. ápr. 1. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Külsőfül gyulladást (már ha biztos vagy benne, hogy ez van neked) leggyakrabban bacik okozzák, esetleg gombák. Ciloxan, Duoxal fülcsepp jó lehet rá, vény nélkül meg otipax, de az inkább csak fájdalom és gyulladáscsökkentő.
2021. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen mindenkinek a tanácsot ügyeleten megoldották. Kaptam antibiotikumot
2021. ápr. 1. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesz az kedd is.
2021. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KareszKiss ***** válasza:
Nekem meg csak úgy szimplán füldugulás csalás vesztés szédülés középfülű gyulladás közben valamikor egy-két három nap múlva magától kilyukadta a dobhártya és szépen kifolyt kifolyt rajta a válladék három hét már négy hét 3 32 napja és még mindig szivárog néha valami de már ez nem forró egy hete már nincsen gyulladásom egyszer majd meggyógyul azt olvasom mindenhol hogy a perforált dobhártya is begyógyul csak hetek kérdése..
ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!