Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Külső fül gyulladás? Mikorra...

Külső fül gyulladás? Mikorra múlik el (orvosnál voltam)?

Figyelt kérdés

2 napja fáj a fülem kívül, kicsit belül. A fül orr gégész azt mondta hogy külső fül gyulladás, a dobhártya stb. ép. Tett a fülembe valami csíkot és vattát amit nem szabad kivennem és minden nap vissza kell mennem hogy kicseréljék. Állítólag akár 2 hétig is. Dolgozni így nem tudok, pedig nagyon fontos lenne.

Valakinek volt már ilyesmi? Tényleg 2 hét? Egyszerűen nem hiszem el.



2013. máj. 28. 19:27
 1/3 anonim válasza:

Én két hónapja szenvedek ezzel... ez a gézcsíkos szarakodás nemér szartse, és at érzem, hoyg az orvosomnak nincs semmi más elképzelése, hogy mitlehtne tenni még... Sőt én már két antibiotikum kúrán is túlvagyok, és pár napon belül újra fellángol mindig, és akkor kezdjük elölről ezta gézcsíkos szarakodást, ami addig hoz némi enyhülést amíg bennevan, amint kiveszem estéremár érzem, hogy nemjó... Ma keresek fel egy másik (reményeim szerint jobb) orvost, akinek talán szélesebb a fegyvertára.


minden esetre röhej, hogy 2013-ban ez megoldhatatlan probléma legyen...

2013. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedes Valaszolo!

Sikerult megoldani a ful problemadat!

Esetleg irnal nekem, akar priviben, mert hasonlo helyzetben vagyok es senki sem ad ram semmit leven, hogy jon a karacsony!

Itt van egy 3 eves kislanyom is, nem tudok vele sem foglalkozni rendesen, mikozben o is beteg.

Koszonom ha irsz es segitenel!

2013. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dogey1 válasza:
Sziasztok, Bár nem mostani a bejedzésetek, de most két év múltán sem fejlődött az orvostudomány e téren. Én cirka másfél hónapja vagyok benne, és állítom ezalatt több gyógyszert, kenőcsöt halmoztam fel mint amennyi a fülészeti rendelőben van. Parafin olaj reggel-este, antibiotikum kúra (na az érte a legkevesebbet), fülcsepp, meg kenegetés. És két hetente mégis bedurran úgy hogy a rendelőben kötök ki. Most hétfőn elmegyek vérképet csináltatni, mert azt mondták hogy vitaminhiány, illetve cukorbetegség is okozhatja. Ha esetleg nektek megoldódott kíváncsi lennék rá mi az ellenszer...
2015. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!