Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek A vércsoportja...

Ha valakinek A vércsoportja van akkor biztos ,hogy nehezen fogja viselni ha elkapja a vírust? Van akiknek A vagy AB a vércsoportja és jól viselte?

Figyelt kérdés
A covidról van szó.

2021. ápr. 4. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem és anyumnak A van és mindketten tüdőgyuszis szövődménnyel kórházba kerültünk.
2021. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos. Statisztikailag jelentős a különbség, de ez azt jelenti, hogy az intenzíven ápoltak közül több az A vércsoportú, mint ami a népességben előfordul. Viszont olyan kutatás nincs, ami kimutatná, hogy az A (vagy akármelyik) vércsoporú emberek közül hány kerül az intenzívre.
2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál.Esetleg azt tudod ,hogy a pozitív vagy negatív csoportba tartoztok?
2021. ápr. 4. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pozitív, anyumat nem tudom. Apum,nagymamám 0-ás ők tünetmentesek voltak pedig egy légtérben vagyunk.

De velem egy szobában lévő néni szintén 0-ás volt.

2021. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi első voltam.
2021. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A a vércsoportom, és voltak ugyan tüneteim, de összességében elég jól megúsztam. Ebben persze szerepe lehetett annak, hogy rengeteg vitamint, meg mit tom én, mit is szedtem az alatt, sokkal több halolaj kapszulát, stb, stb
2021. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2021. ápr. 4. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség, de nem akkora, mint ahogy előadják. 5-10%-kal nagyobb az esély a súlyosabb lefolyásra.
2021. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!