Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napig tartó koronavírus-bete...

2 napig tartó koronavírus-betegség tünetekkel, van ilyen?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy valakin kijönnek tünetek (pl. szaglásvesztés), de csak két napig tartanak?

2021. ápr. 4. 20:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sziasztok! Olyan lehetséges, hogy 1-2 napig tartó ízlészavart okoz? Nekem ilyen még soha nem volt. Vasárnap minden édes undorítóan keserű volt. A marcipán, a puding, a méz. Estére a fokhagymás húsnak semmi íze nem volt, és a savanyúság sem volt savanyú, csak hideg. Majd másnapra ezek eltűntek, és minden visszatért a régi kerékvágásba. Annyi kivétellel, hogy az édeset még mindig nem érzem annyira intenzíven, de már nem keserű. Ezt megelőzően pár nap hidegrázás, és 2 éjszakai verejtékezés volt. Gyógyszertári covid gyorsteszt negatív lett szombaton. (Azt kaptam a munkahelyemen, hogy csináljam meg.)
2021. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy covid utolsó válaszoló!
2021. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is így voltam, mint 11-es válaszoló. Kb. 1 napig nem éreztem szagokat. És nekem is volt akkor éjszakai izzadás. Biztos voltam benne, hogy covid, főleg mivel a környezetemben volt igazolt koronás. De a pcr teszt negatív lett.
2021. ápr. 15. 13:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Pár órán át nem éreztem semminek sem a szagát, aztán amilyen hirtelen j9tt ez, el is múlt. Utána enyhe hőemelkedés esténként, már 4. napja. Azóta nem mentem ki a lakásból, biztos, ami biztos.Most várom a pcr eredményét.
2021. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!