Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem érzem jól magam. Mitől lehet?

Nem érzem jól magam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, tegnap kezdődött hogy mintha nem tudnék elég levegőt venni, mintha csak félig telne meg a tüdőm, fura érzés nagyon. Ez elmúlt, és most reggel megint elkezdtem ezt érezni. Sajnos sokat szorongok meg stresszelek, pánikrohamjaim is szoktak lenni, de most nem köthető ide szerintem. Mostmár nagyon bágyadt is vagyok és fáj a fejem, betegnek érzem magamat. Pulzusom 60-70, azzal talán nincs baj. Eszembe jutott hogy nem-e koronavírus, de 16 évesen nem hinném hogy így megérezném, bár kitudja.

2021. ápr. 5. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy a pánikhoz köthető. Volt ilyenem, a pánikkal együtt elmúlt.
2021. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval megtelik a tüdő ilyenkor ugyanúgy, csak beképzelem?
2021. ápr. 5. 13:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani, hogyha sportolok, mozgok, akkor teljesen megszűnik
2021. ápr. 5. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A légszomj, sóhajtozás a szorongástól van. Ha megnyugszol, elmúlik.
2021. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szorongásom generalizált, egy dolog miatt szorongok hónapok óta, de inkább belső feszültségnek mondható, mert nem úgy szorongok, hogy hirtelen 120 lesz a pulzusom, el kezdek remegni stb.. ez csak a pánikrohamnál szokott lenni.
2021. ápr. 5. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, nekem is csak belső feszültség volt és nem heves lefolyású pánik.


Első voltam.

2021. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És az lehet hogy több évnyi szorongás után tegnap jött ki rajtam hirtelen ez a fura légszomj szerűség?
2021. ápr. 5. 20:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig rámjön néha ez az érzés naponta. De nem mindig ilyen. Nyugalomban általába. Ugye nem valami szívbetegség? Tavaly novemberben volt szívultrahangom meg EKG-m.
2021. ápr. 9. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
A szorongás az oka,ahogyan előttem is írták,egyébként 2 napja nekem is hasonlóak a tüneteim.Magas volt a pulzusom,tegnap sem aludtam egész éjjel miatta.Pánikbeteg vagyok èn is,lehet,hogy az időjárás is ,front is közbeszólt.
2021. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze!Nekem is volt ilyen mikor pánik rohamaim voltak gyakran.Hála az égnek már nincsenek!
2021. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!